szarpanie przy zmianie biegow

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez skawina poniedziałek, 16 września 2013, 06:40

To w Waszym mniemaniu zaśmieca forum, tak? Teraz jest dużo więcej postów niepotrzebnym... Trzeba było od razu kasować... A ja go dalej będę bronił:)
1.4 99r
Paweł
Avatar użytkownika
skawina
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1689
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 21:20
Lokalizacja: Skawina-Kraków

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez Lucass poniedziałek, 16 września 2013, 07:54

To może zamiast go bronić przetłumacz (jeśli sam rozumiesz) o co konkretnie chodzi.
Można było usunąć. Pewnie. I wszystko byłoby zgodnie z regulaminem.
Ale nie o to chodzi, żeby wszystko usuwać. Chodzi o to, żeby sobie pomagać. Ale żeby pomóc, trzeba wiedzieć w czym konkretnie.
Skoro autor wątku mimo pojawienia się w nim kilku wpisów w dość jasny i klarowny sposób sugerujących, żeby przetłumaczył swój tekst na język powszechnie zrozumiały, tego nie zrobił, to chyba pomoc nie jest mu aż tak potrzebna.

A tak wątek z racji kompletnego zoftopowania coraz bardziej nadaje się do wywalenia...

EDIT:
Że nie wspomnę o drobnym szczególe, iż sam dodatkowo wprowadza ludzi w błąd umieszczając pytanie w dziale dotyczącym nowego modelu Kangoo, gdy jak wynika z innych jego wpisów (bo niestety nie z podpisu czy profilu) sam ma rocznik `98.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez piotr79 poniedziałek, 16 września 2013, 17:26

:D Widze ze Panom cwaniakom gryps sie wyostrzył-można wyostrzyć szare komórki jak się je jeszcze ma i pomyslec że czasem ktos może mieć problem żeby dokładnie opisać problem-ale nie-trzeba pocwaniaczyc i wpisywac madre odpowiedzi-

Kolego, ode mnie masz oficjalne ostrzeżenie. Jeszcze jeden wpis w takim stylu i będzie ban.
A wątek jest na najlepszej drodze do skasowania. Więc może przemyśl to co napisałeś i jeszcze raz na spokojnie opisz problem. (admin/mod)
/wpis po poście moderatora/
piotr79
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 17:31

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez jon104 poniedziałek, 16 września 2013, 17:32

No cóż, jak masz problem żeby opisać problem to jest na prawdę problem :o
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez Wiz poniedziałek, 16 września 2013, 18:57

piotr79 napisał(a)::D Widze ze Panom cwaniakom gryps sie wyostrzył-można wyostrzyć szare komórki jak się je jeszcze ma i pomyslec że czasem ktos może mieć problem żeby dokładnie opisać problem-ale nie-trzeba pocwaniaczyc i wpisywac madre odpowiedzi-


Kolego zwaz co i do kogo mówisz. Popatrz na kolorki osób piszących i zastanów sie czy chcesz bana. Juz wcześniej pisaliśmy ze post jest nieczytelny. Ty nie szanujesz nas, my ignorujemy Ciebie. Tyle mam do powiedzenia odnośnie Twojej wypowiedzi. Pózniej trzymać sie będę regulaminu. Pozdrawiam
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez piotr79 niedziela, 14 września 2014, 08:17

Witam mądrych forumowiczów którzy tak ostro zareagowali na mój stary wpis otóż po przeczytaniu swojego wpisu nie zauważyłem w nim nic takiego co by mogło zirytować kogokolwiek , może nie było ładu i składu ale można było domyśleć się o co chodzi a nie poświęcać kilka wpisów na opisywanie jak to bez sensu opisałem- Objawy które były wynikiem szarpania przy zmianie biegów były wadliwe półośki. Gdyby ktoś z tych cwaniaków którzy nie zrozumieli tego co teraz napisałem to nich przepisze to na kartkę DUŻYMI LITERAMI I PRZECZYTA JESZCZE RAZ MOŻE ZROZUMIE.
POZDRAWIAM
piotr79
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 22
Dołączył(a): niedziela, 9 czerwca 2013, 17:31

Re: szarpanie przy zmianie biegow

Postprzez kacper42 niedziela, 14 września 2014, 09:38

Nie wiem o co ta cała scysja ? Pierwszy raz przeczytałem ten wątek dziś i czytając wpis od którego się zaczęło , stwierdzam że chyba ktoś nie chciał zrozumieć.
Wystarczy zrobić pauzę w miejscu w którym kolega, z niezaliczonym polskim w szkole, wstawiał dowolne znaczki ( zamiast przecinków ,kropek ,pytajników itp.) i wszystko jasne.
Tak to już jest jak pisze ktoś ,kto jest wychowany na komunikacji sms i miał słabego nauczyciela od polskiego.
Helios 1,5 dci 85 km 2008 błękit srebrzysty
www.fachlodz.pl

CB: "kacper"
Avatar użytkownika
kacper42
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 156
Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2008, 16:16
Lokalizacja: Łódź-Zgierz

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości