radio samochodowe

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: radio samochodowe

Postprzez Mareczek89 czwartek, 13 lipca 2017, 09:46

Jak tylko zabiorę się za wymianę żarówek od podświetlenia pokręteł nawiewu itp to może od razu spojrzę na tą nieszczęsną antenę...
skoczek rocznik 2002 1.5 DCi z usterkami - do sprzedania
Nowy nabytek kangoo II rok 2009 1.5 DCi KM
Mareczek89
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 20 kwietnia 2012, 08:07
Lokalizacja: Wałbrzych czasem Wrocław

Re: radio samochodowe

Postprzez istanbul czwartek, 13 lipca 2017, 11:11

Mareczek89 napisał(a):Jak tylko zabiorę się za wymianę żarówek od podświetlenia pokręteł nawiewu itp to może od razu spojrzę na tą nieszczęsną antenę...



Tylko odepnij sobie wszystkie linki od sterowania nawiewami i wyjmij cały panel. Nie próbuj otwierać panelu, mając go na jakiejkolwiek lince, bo braknie Ci przekleństw, pogubisz gumki nakładane na pokrętła :D
Ja głupi męczyłem się z nimi na początku, a mogłem od razu je wypiąć i rozebrać sobie na spokojnie panel na stole.
istanbul
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 329
Dołączył(a): czwartek, 4 lutego 2010, 19:34
Lokalizacja: Kraków

Re: radio samochodowe

Postprzez Mareczek89 piątek, 4 sierpnia 2017, 12:13

Nie wiem czy do końca jest to możliwe bez jakiś większych przeróbek ale wpadłem na pomysł żeby wymienić u mnie w skoczku radyjko na oryginalne renault
z opcja MP3 której teraz nie mam i do tego jeszcze chciałbym wymienić mój wyświetlacz bo jest mniejszy niż przy radiu z MP3...
Koszt obu części to około 250 zł... Jak myślicie będzie to działało?? Czy ktoś już może tak zrobił w swoim skoczku ?
skoczek rocznik 2002 1.5 DCi z usterkami - do sprzedania
Nowy nabytek kangoo II rok 2009 1.5 DCi KM
Mareczek89
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 20 kwietnia 2012, 08:07
Lokalizacja: Wałbrzych czasem Wrocław

Re: radio samochodowe

Postprzez Mareczek89 czwartek, 19 października 2017, 12:45

Nadszedł dzień kiedy chciałem podmienić ojca radio z kangoo II rok 2011 i wsadzić je do mnie ale mam problem z anteną. Różnią się wtykami... NIe wiem czy jest jakaś przejściówka z grubej wtyczki do cienkiej czy nie ma...

Co do mojego radia to tez co miesiąc muszę robić mu "twardy reset" bo inaczej nie mam czego słuchćc bo nie łapie mi żadnych stacji radiowych...

Ktoś może mi pomóc z tym ??
skoczek rocznik 2002 1.5 DCi z usterkami - do sprzedania
Nowy nabytek kangoo II rok 2009 1.5 DCi KM
Mareczek89
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 157
Dołączył(a): piątek, 20 kwietnia 2012, 08:07
Lokalizacja: Wałbrzych czasem Wrocław

Re: radio samochodowe

Postprzez mothernorth piątek, 20 października 2017, 17:43

Oczywiście że są przejściówki do anten musisz poszukać, ja swoją przy wymianie radia kupowałem w zwyczajnym markecie na stoisku elektrycznym z różnymi pierdołami na wieszakach.
Kangoo 1.6 16V 2002 Privilege
Avatar użytkownika
mothernorth
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2015, 13:58
Lokalizacja: Dzierżoniów

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości