Zawieszenie na biegu wstecznym

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Zawieszenie na biegu wstecznym

Postprzez lukaszq poniedziałek, 25 grudnia 2017, 10:32

Witam

Mam problem którą dotknął mnie w wigilijny wieczór po pasterce w moim Kangoo I 1.4 75KM z 2004 roku.

Otóż podczas standardowego zawracania na osiedlu w poszukiwaniu wolnego miejsca, przy wciśnięciu guzika lewarka w górę oraz przesunięciu na bieg wsteczny - wycofałem :D natomiast już od tego momentu ten bieg wsteczny wyskoczyć nie może, tak jakby coś spadło/zsuneło się od tego mechanizmu który jest przy lewarku do wstecznego. lewarek minimalnie się rusza lecz świeci się cały czas żarówka cofania, mimo to nawet jeśli jakimś ruchem uda mi się "wrzucić na luz" to i tak się świeci, nie mniej jednak da się tylko wrzucić wsteczny by był aktywny lub luz. Ruchy lewarka są całkowicie zmienione i wydaje jakieś dziwne odgłosy ze środkowego tunelu wewnątrz i na zewnątrz.

Kochani możecie mi coś doradzić co mogło się stać? Mamy Boże Narodzenie nie jestem w stanie odwieżć do mechanika... a mam wrażenie że jest to jakaś prosta sprawa - coś jakby się zsuneło i zablokowało z lewarka na wstecznym...

Będę serdecznie wdzięczny za jakiekolwiek rady.
lukaszq
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 25 grudnia 2017, 10:18

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron