Renault Kangoo 5 letni benzyna dziwnie elektryzuje

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Renault Kangoo 5 letni benzyna dziwnie elektryzuje

Postprzez Zenek poniedziałek, 25 maja 2020, 07:31

Mam problem z kangurem, 5 lat benzyna TCi 1.2 ma instalacje LPG bezposredni wtrysk. Otóż samochodz dziala normalnie, na komputerach w serwisach wyglada ze jest ok, jezdz, pali ok, ale dziwnie elektryzuje, kopie non stop, przy wysiadaniu, jak go odpalam to od razu czuje ze jest cos nie tak, jakby mnie elektryzowal, nie ma znaczenia czy na gazie czy na benzynie, przyznam ze na benzynie jezdzie na codzien, bo jezdze na bardzo krotkie dystanse i instalacje mam wylaczona, LPG wlanczam tylko jak jade dalej niz 10,20 km, czyli raz, dwa razy w tygodniu. Jak juz sie rozgrzeje i tak po jakis kilkunatu kilometrach rpzejechanych, to znika, nie kopie przy wysiadaniu i jedzie sie nic normalnie
Zenek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2020, 07:20

Re: Renault Kangoo 5 letni benzyna dziwnie elektryzuje

Postprzez Zenek środa, 27 maja 2020, 19:36

dziwna sprawa, bo przestal, od tak, a kopal mnie chyba z miesiac, sam nie wiem od czego
Zenek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2020, 07:20

Re: Renault Kangoo 5 letni benzyna dziwnie elektryzuje

Postprzez roman123456 czwartek, 28 maja 2020, 23:59

Witam,moje Kangoo tez elektryzuje ale tylko w sezonie letnim,sprawa śmieszna ale prawdziwa.Od jesieni do wiosny spokój a później wychodząc z auta nie wiem jak otworzyć drzwi do sklepu lub bramkę w ogrodzie bo wali prądem fest :D Jest na to sposób jakiś sposób,kto zna?
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości