Kangoo 1.6 8V ben 2010r. Bezpieczniki, pompa paliwa

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Kangoo 1.6 8V ben 2010r. Bezpieczniki, pompa paliwa

Postprzez andrev2222 sobota, 20 marca 2021, 16:20

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie w Kangoo jak w temacie znajduje się bezpiecznik pompy paliwa?
Może ktoś dysponuje schematami i podpowiedziałby, gdzie najwygodniej sprawdzić, czy dochodzi zasilanie do pompy?
Czy do wymiany pompy trzeba zdemontować zbiornik, czy jest dostęp pod siedzeniami i je trzeba zdemontować?
andrev2222
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 26 października 2015, 17:10

Re: Kangoo 1.6 8V ben 2010r. Bezpieczniki, pompa paliwa

Postprzez pablo czwartek, 25 marca 2021, 19:24

Witam dobrze znam temat ostatnio go przerabiałem. Bezpieczniki od pompy będą prawdopodobnie obok akumulatora pod głównymi. Jeśli po przekręceniu stacyjki nie słyszysz charaktetystycznego bzzzyk w bagażniku to pompa padła lub jak u mnie wtyczka zasilająca pompę. Do niej niestety :evil: dziwne nie ma dostępu przez kabine. Trzeba wyciągać zbiornik. Jeśli jesteś z nie daleka mogę podpowiedzieć co i jak :)
pablo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 29 stycznia 2010, 20:16

Re: Kangoo 1.6 8V ben 2010r. Bezpieczniki, pompa paliwa

Postprzez pablo czwartek, 25 marca 2021, 19:50

Witam dobrze znam temat ostatnio go przerabiałem. Bezpieczniki od pompy będą prawdopodobnie obok akumulatora pod głównymi. Jeśli po przekręceniu stacyjki nie słyszysz charaktetystycznego bzzzyk w bagażniku to pompa padła lub jak u mnie wtyczka zasilająca pompę. Do niej niestety :evil: dziwne nie ma dostępu przez kabine. Trzeba wyciągać zbiornik. Jeśli jesteś z nie daleka mogę podpowiedzieć co i jak :)
pablo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 29 stycznia 2010, 20:16


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości