Strzeliła rolka drzwi przesuwnych.

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Strzeliła rolka drzwi przesuwnych.

Postprzez roman123456 wtorek, 15 listopada 2022, 12:53

Panowie, pytanie czy wymieniał ktoś górne rolki drzwi przesuwnych za kierowcą, ostatnio znalazłem kawałek rolki i teraz drzwi inaczej mi sie zamykają i jest nierówna przestrzeń po zamknięciu drzwi. Dużo roboty jest z wymiana? Aha i czy jest różnica strona kierowcy i strona pasażera?
Może macie jakieś zdjęcie podglądowe co trzeba kupić?
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Strzeliła rolka drzwi przesuwnych.

Postprzez roman123456 środa, 7 grudnia 2022, 23:29

Witam, jeżeli to forum jeszcze działa i istnieje to proszę o podpowiedz gdzie mogę kupić rolkę środkowa zwanym wózkiem do drzwi przesuwnych za kierowca? Obserwując i czytając raczej forum się wypaliło i wszystko poszło na FC bo tutaj juz ciężko o podpowiedz, ale i tak pozdrawiam czytających.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości