Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez MZ_MZ wtorek, 25 marca 2014, 19:34

Aktywacja polega na włączeniu mijania na stałe :-) było o tym pisane w tym wątku.
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez arci środa, 26 marca 2014, 06:26

kacper42 napisał(a):Przejrzyj moje wcześniejsze wpisy w tym temacie.Mnie też aktywowali ,a później odkręcali co namieszali bo niby nie zrozumieli.Już nie chcę opisywać ze szczegółami.Jak masz żarówkę dwuwłóknową lub typową do dziennych (ale gdzie pozycja w takim razie) to może ci coś tam aktywują.Ty się nie pytaj o aktywację tylko , które światła niby są dzienne w Kangoo II ( nie wiedziałem ,że jest już III ).Widziałem tylko Kangoo II po lifcie czyli inaczej Renault Kangoo II Phase II

dzięki za pomoc .Nawiązując do tego że piszesz ze widziałeś tylko kangoo II to jak mam sie odnieść do tego opisu :D

•Pytania Renault Kangoo

•Społeczność kierowców - aWc


Zobacz także


Wszystkie modele
Produkowane
Captur Clio Espace Fluence Kangoo Koleos Laguna Latitude Master Megane Scenic Trafic Twingo Twizy ZOE
Starsze
10 11 14 18 19 20 21 25 4 5 9 Alpine Avantime Express Fuego Mascott Modus Safrane Thalia Vel Satis Wind
Akcje serwisowe

01.02.2012
Samochody Renault Kangoo II 2012-02-01

więcej
Opony
Części i akcesoria
Zobacz pełną ofertę

Galerie

Zobacz galerie Renault Kangoo
Zobacz galerie Renault
Przeglądaj wszystkie galerie
Galerie modelu

Renault Kangoo Kombi Facelifting (2013)

Renault Kangoo

Renault Kangoo III Express Compact

Renault Kangoo 2006

Renault Kangoo

Mały samochód dostawczy należący do segmentu kombivanów produkowany od 1998 roku. Lider segmentu osobowo-dostawczych kompaktów (prawie 18 proc. udziału w rynku). W 2003 roku Kangoo przeszedł gruntowną modernizację, a nowy model został określony jako Kango Phase II. Trzecia generacja auta została zaprezentowana w 2008 roku, zaś od 2013 roku oferowany jest Kangoo IV. W wersji dostawczej model występuje pod nazwą Kangoo Express, zaś z przedłużonym nadwoziem – Kangoo Maxi. W Ameryce Łacińskiej i części Europy Kangoo do 2009 roku znany był jako Nissan Kubistar. Na bazie Kangoo powstała też Dacia Dokker oraz Mercedes Citan.
Generacje Renault Kangoo

Wybierz generację: Renault Kangoo IV (2013 - teraz)
Renault Kangoo IV
Renault Kangoo Facelifting (2013) - prawy bok Renault Kangoo Facelifting (2013) - prawy bok Renault Kangoo Facelifting (2013) - tył - reflektory wyłączone Renault Kangoo Facelifting (2013) - pełny panel przedni Renault Kangoo Facelifting (2013) - pełny panel przedni Renault Kangoo Facelifting (2013) - konsola środkowa

Renault Kangoo IV

Czwarta, najnowsza i obecnie produkowana generacja modelu, wprowadzona na rynek w 2013 roku. Nowe Kangoo otrzymało zupełnie nowy wygląd nadwozia, zaprojektowany zgodnie z obowiązującą stylistyką w innych samochodach z gamy Renault. Designem pasa przedniego...

więcej o Renault Kangoo IV
Wybierz generację: Renault Kangoo III (2008 - 2013)
Renault Kangoo III

Renault Kangoo 2006 - przód - reflektory wyłączone Renault Kangoo 2006 - przód - reflektory wyłączone Renault Kangoo 2006 - przód - reflektory wyłączone Renault Kangoo 2006 - deska rozdzielcza Renault Kangoo 2006 - lampka pod sufitem Renault Kangoo 2006 - schowek przedni otwarty


Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/renault/kangoo/#ixzz2x2kjSx4T
kango PRIVILEGE 2012 gwiezdny pył
Avatar użytkownika
arci
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez arci czwartek, 27 marca 2014, 22:16

sorry koledzy macie rację mój jest II .zawsze mówili czytać czytać :lol: :oops: Pozdrawiam
kango PRIVILEGE 2012 gwiezdny pył
Avatar użytkownika
arci
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez roman123456 wtorek, 12 stycznia 2016, 18:39

Witam,dzisiaj byłem w Reno chciałem uruchomić światła dzienne,przyszedł gościu kazał dźwignąć maskę popatrzył na lampę i powiedział ze nie ma możliwości bo do kostki idą 2 kable.Jeżeli kostka od postojowek byłaby z 3 kablami to jest taka możliwość uruchomienia świateł dziennych opcjonalnie z kompa.Koszt uruchomienia w warsztacie Reno to 100zł.
Żeby uruchomić oryginalne dzienne światła to trzeba zamontować dodatkowy moduł i wpiąć się do kostki,koszt u elektryka znajomego 100zł.
Szkoda bo myślałem ze zrobią to w Reno na poczekaniu kompem a tu lipa.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez benski wtorek, 12 stycznia 2016, 21:08

A ja mam swoją wersję świateł dziennych od kilku lat i jest dobrze. Trochę "robótek ręcznych" ale efekt jest. Opisywałem to. Tak, trzeba podpiąć dodatkowe kabelki ale jest to możliwe bo sam to zrobiłem.
==========================
= benski =
= helios 1.5dCi 85KM 2009 =
==========================
Avatar użytkownika
benski
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 267
Dołączył(a): czwartek, 16 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez roman123456 wtorek, 12 stycznia 2016, 21:39

A dasz mi linka do tego jak to opisywałeś?
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez benski wtorek, 12 stycznia 2016, 21:47

viewtopic.php?f=82&t=5666&start=40

To ten sam temat, stron chyba 6. Ale obrazków juz chyba nie ma, bo to dawno robiłem. Ale to byly tylko fotki "przed" i "po" operacji.
==========================
= benski =
= helios 1.5dCi 85KM 2009 =
==========================
Avatar użytkownika
benski
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 267
Dołączył(a): czwartek, 16 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez roman123456 wtorek, 12 stycznia 2016, 21:50

Dziękuję,tez myślę uruchomić dzienne z postojowek dwuwłóknowych,
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Renault Kangoo Helios 1.5 dCi 85KM 5-os wersja 2010rok przebieg 124.000tys.km.
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Avatar użytkownika
roman123456
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek, 7 stycznia 2016, 22:29
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez MZ_MZ środa, 4 maja 2016, 18:32

benski napisał(a):A ja mam swoją wersję świateł dziennych od kilku lat i jest dobrze. Trochę "robótek ręcznych" ale efekt jest. Opisywałem to. Tak, trzeba podpiąć dodatkowe kabelki ale jest to możliwe bo sam to zrobiłem.


Moje dzienne też funkcjonują niezawodnie. Jakieś 2,5 roku temu założyłem żarówki long life i od tego czasu mam spokój.
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Re: Światła do jazdy dziennej - LED Kangoo III

Postprzez Stawhen czwartek, 22 marca 2018, 15:16

Witam.
Ja mam w moim kangoorze światła automatyczne. Jednak nie mają funkcji dziennych. Czy w tym przypadku jest możliwość aktywowania takiej funkcji? Zależy mi, aby światła automatyczne działały w taki sposób, by funkcja dziennych była załączona, a gdy się ściemni, to aby włączyły się automatycznie światła mijania.
Czy to jest możliwe?
Stawhen
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 22 marca 2018, 14:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości