dlaczego sprzedają

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

dlaczego sprzedają

Postprzez arci sobota, 7 listopada 2009, 14:15

witam poszukując nowego kangurka zastanawiam się dlaczego jest dużo ofert :o sprzedaży rocznych kangoo z przebiegiem 40000 -50000.Nie dziwiłbym się gdyby to byly auta lizingowe ale od osub prywatnych jest to zastanawiające >Może rozwinie sie temat i wypowie się ktos kto takowe auta posiada.Pozdrawiam Artur :mrgreen:
kango PRIVILEGE 2012 gwiezdny pył
Avatar użytkownika
arci
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: dlaczego sprzedają

Postprzez DarekGorzow sobota, 7 listopada 2009, 15:26

A gdzie masz te ogłoszenia?
1,5 dci 105 KM 200930tys.km

Systemy alarmowe do obiektów,monitoring(telewizja),bramki antykradzieżowe
Avatar użytkownika
DarekGorzow
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 31
Dołączył(a): wtorek, 28 lipca 2009, 19:38
Lokalizacja: Gorzów WLKp


Re: dlaczego sprzedają

Postprzez skarb niedziela, 8 listopada 2009, 08:55

Jak dla mnie to sprzedają w większości bo :

1.

Nie kupili auta jako ciężarówki , a chcą kupić ciężarówkę i odliczyć VAT od zakupu auta i od fvat za paliwo.

Niestety RENAULT oferuje Kangoo jako ciężarówkę tylko w Heliosie, a mnie ta wersja nie interesuje.

Oczywiście można dobrać wyposażenia jako opcje, ale to już czyni biznes nieopłacalnym, bo auto dużo więcej wychodzi niż Privielege i nawet odliczając VAT nie zyskujemy zbyt dużo na całej operacji.


2.
Kupili z silnikiem 1.5 dci 82 KM, który był rewelacyjny w poprzedniej wersji a w Nowym to raczej minimum 105 KM.



Sam bym sprzedał i kupił jeszcze raz gdyby zrobili wersje 4x4 160 KM. :lol:


A tak na serio to autko bardzo polecam, tylko nie napalaj się na relingi bo wyglądają fajnie ale strasznie hałasują przy większych prędkościach.

A - i żeby Ci przypadkiem nie przyszło do głowy kupić sprowadzanego bo był na pewno po dachowaniu, czołówce, gradobiciu albo coś w tym stylu.

Wejdź na stronę kolegi z klubu forda i zobacz że zgrabne rączki pana blacharza potrafią czynić cuda :lol:

http://auto-macko.pl/
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: dlaczego sprzedają

Postprzez mullann niedziela, 8 listopada 2009, 14:19

skarb napisał(a):Sam bym sprzedał i kupił jeszcze raz gdyby zrobili wersje 4x4 160 KM. :lol:


Ja także :)
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: dlaczego sprzedają

Postprzez arci niedziela, 8 listopada 2009, 16:19

mullann napisał(a):
skarb napisał(a):Sam bym sprzedał i kupił jeszcze raz gdyby zrobili wersje 4x4 160 KM. :lol:


Ja także :)


dzięki za przybliżenie tematu dalej bede meczył swojego czerwonego 1.4 rn i czekal na okazję.A nuż po nowym roku upoluję mojego wyśnionego skoczka 8-) Następcę 1 ktory nigdy jeszcze mnie nie zawiódł Pozdrawiam Artur :D
kango PRIVILEGE 2012 gwiezdny pył
Avatar użytkownika
arci
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Podkarpacie


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości