Pytanie o problemy

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Pytanie o problemy

Postprzez Trkam niedziela, 10 lipca 2011, 21:28

Witajcie , pisze ponieważ posiadam kangoo II 2009 rok Packlim i chciałbym zapytać czy u Was również występują takie problemy jak u mnie.Pytam ponieważ chce wpaść do serwisu renault z tarnowie gdzie mieszkam i zrobić rozróbę za to jak mnie traktuje bo trochę im się nazbierało , więc tak:
- piszczące tylne hamulce , ostatnio zaczeły piszczeć w całym zakresie prędkości ( dodam że piszczą nie hamując , tylko jadąc ) : odpowiedz serwisu "ten typ tak ma"
- trzeszczące raczki z drzwiach przednich : " ten typ tak ma"
- odchodzące plastikowe podszybie przy wycieraczkach : brak odpowiedzi na to
- nieprecyzyjne pokrętło regulacji miejsca gdzie ma wiać ( zwykłe pokrętła ) , włączamy że na szybę ma wiać i pokrętło nie chce się przekręcić
- piszczące i strzelające zawieszenie z przodu: w trakcie realizacji ( wymieniono już mocowanie górne amortyzatora , ale problem powrócił po 300 km), piszczy czy wolnej jeździe jak skręcamy kierownicą , tak jak sprężyna z starym materacu

Autko ma 27 tys. km i jest użytkowane tylko prze zemnie czyli właściciela
Proszę o odpowiedz bo chce złożyć pisemne pismo z lista zgłaszanych usterek bo mam dość słuchania ten typ tak ma , chcę otrzymać pisemną odpowiedz na każde składane prze zemnie zażalenie. Jak na razie umawiałem się 3 razy za każdym razem odwoływali wizytę, ostatnio raz w poniedziałek i jak do tej pory przestali dzwonić , może myślą że samo się naprawi . Banda idiotów siedzący w garniturach która nawet nie umie oddzwonić.
Z góry dzięki za odpowiedz :)
I niech żyje kangoo 2005 rok , jak na razie prawie 150 tys. km i zero problemów :)
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytanie o problemy

Postprzez gre81 poniedziałek, 11 lipca 2011, 06:34

Ad1 czyszczenie układu hamulcowego w serwisie koszt 150-160 zł ( nie podlega gwarancji )
Ad 2 w kangoo zawsze coś piszczy - twój wybór
Ad 3 ???
Ad 4 tego nie wiem ale u mnie czuć wyraźny opór gdy przekręcam regulacje nawiewu na szybę
Ad 5 ???
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Pytanie o problemy

Postprzez Trkam sobota, 16 lipca 2011, 12:08

Dziękuje bardzo za odpowiedz, w poniedziałek jadę na serwis ponieważ autko ściąga w lewo i występują trzaski w zawieszenie a posiadam jeszcze gwarancje. Po wizycie napisze co ustalono i chce uzyskać jeszcze od serwisu pisemna odpowiedz na moje zastrzeżenia ponieważ mam dość słuchania ich gadania , pismo również zamieszczę na forum jak tylko będę je posiadał :)
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pytanie o problemy

Postprzez mullann wtorek, 19 lipca 2011, 17:34

jak ja sie cięszę, że już nie mam Kangoo :lol:
DAWNO DAWNO TEMU: Trafic '10 - 2.5 150KM; Trafic '08 - 2.0 115KM oraz dwa Kangoo (stary i nowy)
Aktualnie PEUGEOTy
Avatar użytkownika
mullann
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 20 listopada 2007, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra - okolice

Re: Pytanie o problemy

Postprzez Trkam niedziela, 24 lipca 2011, 21:37

Piszę ponieważ samochód już niby naprawiono i chce się podzielić tym co zrobiono :
- trzaski z zawieszenia ustały bo wymianie amortyzatora , łożyska amortyzatora i kilku gum, przy odbiorze stwierdziłem że serwis sam nie znalazł przyczyny i wymienili wszystko po stronie kierowcy
- odstające podszybie na zewnątrz wymieniono na nowe
- strzelające rączki tapicerki z przodu uciszono silikonem ale bardzo niechlujnie więc się z tym nie zgodziłem i nie odebrałem im tego więc pewnie będą wymieniane rączki albo całe obicie drzwi- czekam na odpowiedz z serwisu co z tym zrobią
- pokrętło kierunki nawiewu zaczeło pracować prawidłowo więc tutaj nic nie zrobiono
- piski hamulców - układ do oczyszczenia ale może poczekam do listopada i zrobię po za aso- będzie dużo dużo taniej i bardziej fachowo

Na razie to wszystko co zrobiono przy moim Kangoo
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości