Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez Trkam wtorek, 4 października 2011, 18:24

Chciałbym zapytać czy również macie taki problem jak ja w Kangoo II , a mianowicie z powłoką lakiernicza:
- na dachu przy końcu w rynienkach pojawiły się takie zgrubienie lakieru które zresztą zgłosiłem do serwisu bo kangoo jest na gwarancji : zdjęcia przedstawią problem bardziej dokładnie
- druga sprawa to dużo śmieci na zewnętrznych częściach karoserii co powoduje teraz pękanie lakieru w tych miejscach

Sprawa poszła do Renault polska i czekam na odpowiedz , ale również chciałbym wiedzieć czy macie może podobne problemy :)
Załączniki
SAM_1910.JPG
Oto mój Kangoo , a raczej Taty bo mój to Kangoo I ph II ( 2005r )
SAM_1910.JPG (120.38 KiB) Przeglądane 922 razy
SAM_1909nowy.jpg
SAM_1909nowy.jpg (93.28 KiB) Przeglądane 922 razy
SAM_1908nowy.jpg
SAM_1908nowy.jpg (93.08 KiB) Przeglądane 922 razy
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez Trkam poniedziałek, 10 października 2011, 22:11

Widzie że żaden z właścicieli nowego Torbacza nie ma podobnych problemów jak ja: to bardzo dobrze ale tez szkoda że nie ma nikogo znającego ten problem :P
Jak ktoś będzie mógł to proszę o sprawdzenie swoich rynienek na dachy ( raczej tylna część ) czy nie występuje coś podobnego.
pozdrawiam
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez lam3r środa, 12 października 2011, 11:38

hej,

no wlazłem na drabinkę i nic... chociaż z tym nie mam problemu;)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez Trkam środa, 12 października 2011, 16:59

dzięki wielkie za odpowiedz, dam znać jak będę miał odpowiedz z serwisu. Choć po dzisiejszej rozmowie jakoś im się nie spieszy więc postanowiłem zadzwonić do Renault Polska i mam dostać odpowiedz bezpośrednio z Warszawy , mam dość użerania się z nierzetelnym serwisem.
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez gre81 czwartek, 13 października 2011, 07:56

Tak na moje oko tego wgniecenia ci nie uznają, raczej na stówkę (wie pan, coś panu spadło na samochód) a z tymi bomblami też ciekawa sprawa próbowałeś oderwać jednego i sprawdzć czy jest tam rdza.
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez Marek_Bielsko czwartek, 13 października 2011, 08:06

Po prostu pewnie w czasie transportu samochodu spadło im coś na niego i naprawili na szybko, a efekty widać na zdjęciach załączonych przez Ciebie. :?
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez Trkam czwartek, 13 października 2011, 12:13

Co do wgniecenie to wogóle nie o to chodzi, z tego co widziałem to w wersji furgon to każdy tak ma. Sprawa rozchodzi się o te bąblami i o pękanie lakieru na prawie wszystkim elementach( tego nie zamieściłem na zdjęciach ale wyglądam tak jak bym zostały jakieś śmieci przed malowanie i zostały zamalowane). Gre81: nie próbowałem tego oderwać ponieważ sprawa trafiła do Renault Polska i czekam na odpowiedz.
Marek_Bielsko : samochód nie był ponownie malowany ponieważ wykonałem badanie lakieru ( grubości ) na całym pojeździe i samochód posiadam fabryczną grubość lakieru - niestety i stety , poprostu fabryka źle wykonała swoją robotę i teraz zobaczymy jak gwarant podejdzie do tego.
Będę informował wszystkich klubowiczów jak sprawa się zakończy.
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wady powłoki lakierniczej Kangoo II

Postprzez Trkam czwartek, 8 grudnia 2011, 12:33

Pisze ponieważ gwarant czyli Renault Polska uznała moje roszczenia i samochód jest aktułalnie malowany w ASO na ich koszt.
Podobno bąble które były to uszczelnienie pomiędzy elementami które nie zostało dobrze nałożone w fabryce .
Jak odbiorę samochód po dokładnych oględzinach to Was poinformuję.
Jeszcze odnośnie malowania to chciałem do tego nie dopuścić ale po długich i nerwowych rozmowach nie dało mi się nic więcej wyciągnąć , teraz czekam
jak ta naprawa nieszczęsna zostanie wykonana. Na razie poruszam się białym skoczkiem otrzymanym z serwisu( również blaszak ) :)
Pozdrawiam Kamil
Renault Kangoo 1.5 DCI 82 km helios 2005r. Gwiezny Pył,alu,ciemne szybki i CB na dachu:)- niestety sprzedany.
Renault Kangoo 1.5 DCI 85 km Packlim 2009r. Czerwony jak Ferrari:)
Avatar użytkownika
Trkam
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 25 maja 2011, 12:11
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości