Bluetooth ( visteon r013-1din ) - parowanie urządzenia

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Bluetooth ( visteon r013-1din ) - parowanie urządzenia

Postprzez saccus czwartek, 10 września 2020, 18:26

Witam,
Chciałem podpytać czy wie ktoś jak podejść do problemu radia visteon r013-1din. Zakupiłem samochód i mam problem z podłączeniem sie przez bluetooth. Po włączeniu trybu parowania w aucie radia zwyczajnie nie wykrywa, sprawdzałem trzema telefonami. Problem występuje także przy próbie usunięcia sparowanych urządzeń, próba usunięcia kończy się komunikatem o niepowodzeniu. Sparowane są 3 więc powinno jeszcze być miejsce na 2. Może reset radia by pomógł? Tylko jak go wykonać? Może aktualizacja oprogramowania, choć takiego nigdzie nie znalazłem...
saccus
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 10 września 2020, 17:58

Re: Bluetooth ( visteon r013-1din ) - parowanie urządzenia

Postprzez Kangur czwartek, 1 lipca 2021, 11:50

Reset jest zawsze dobrym pomysłem, zawsze można też je reklamować. A czytałeś instrukcję?
Avatar użytkownika
Kangur
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 15 grudnia 2011, 09:54

Re: Bluetooth ( visteon r013-1din ) - parowanie urządzenia

Postprzez Marekkk czwartek, 29 lipca 2021, 13:48

Problemy z Bluetooth dotyczą wielu telefonów jak i wielu samochodów. Im starszy telefon czy radio, tym trudniej o sparowanie, ale z drugiej strony, piszesz że próbowałeś na kilku telefonach. Spróbuj zrobić restart telefonu lub samego modułu Bluetooth.
Marekkk
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 29 lipca 2021, 13:39

Re: Bluetooth ( visteon r013-1din ) - parowanie urządzenia

Postprzez RickDangerous środa, 22 grudnia 2021, 10:07

A ja mam problemy z uruchomieniem TomToma 6250. U Żony w aucie (Peugeot 206 2012) działa bez zarzutu, ale u mnie w Kangoo już nie chce. Nie wiem o co chodzi. Telefon niby widzi, ale też są przeboje. Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić i jak ten problem rozwiązać.
Avatar użytkownika
RickDangerous
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 22 grudnia 2021, 09:42


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości