zestaw głośno-mówiący

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

zestaw głośno-mówiący

Postprzez arci środa, 10 grudnia 2014, 09:07

witam mam problem z zestawem głośno-mówiącym Kangurek z 2012 zestaw głośno-mówiący oryginalny jak dzwonię ja słyszę rozmówcę bardzo dobrze,lecz rozmówca mnie słyszy
zle z pogłosem i z zanikami.Moze któryś z kolegów spotkał się z tym problemem i poradził sobie z ustawieniami

Wiem że nie ten dział ale tak przy okazji do renault kangoo z 2012roku od jakiego innego można założyć bez przeróbek hak ?
kango PRIVILEGE 2012 gwiezdny pył
Avatar użytkownika
arci
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: zestaw głośno-mówiący

Postprzez mr2k sobota, 13 grudnia 2014, 09:18

Hello. A masz w ogóle jakieś ustawienia? Ja chyba nic nie mam oprócz parowania telefonu. W każdym razie u mnie jest podobnie (i przypuszczam, że wszędzie tak będzie jeśli chodzi o BT), czyli ja słyszę doskonale, a mnie trochę gorzej. To normalne kiedy masz mikrofon dobrze zbierający dźwięki z otoczenia i mówisz do niego ze sporej odległości. Ale mój rozmówca raczej nie ma problemu ze zrozumieniem mnie. Próbowałeś rozmawiać z innego telefonu?

A ja u siebie mam tak, że mój telefon współpracuje świetnie z systemem w aucie, a tel. mojej żony (innej firmy) raz jest widoczny, raz nie. I nie mam pojęcia dlaczego. Poza tym odkąd sięgam pamięcią - różne auta i różne telefony - przeważnie były jakieś kłopoty z parowaniem, widocznością, itp. Ogólnie nie lubię BT, bo jest problematyczny. Może ten nowy standard jest lepszy (chyba 4.1). Ostatnio w nowym citroenie DS5 mój znajomy próbował parować starą nokię oraz nowego iphone'a 6. Poległ... tak samo jak autoryzowany serwis, do którego udał się zdesperwoany :)
Tymczasem,
KK
__________________
Kangoo 2011 tomtom
1.5 dci 66kW/90KM
Avatar użytkownika
mr2k
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 8 czerwca 2014, 08:05
Lokalizacja: Halinów


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości