Jakie głośniki są najlepsze????????

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Postprzez orys środa, 16 marca 2005, 14:48

Po ile :?: jak możesz daj namiar na gościa
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez orys czwartek, 24 marca 2005, 12:05

coolerek, podaj model :?: :x
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez orys piątek, 8 kwietnia 2005, 14:26

Na odpowiedź od "coolerek" niestety nie doczekałem się ale :?:
Kupiłem, mianowicie przód JBL GTO 425, tył JBL GTO 526e, suma 399PLN
Jestem raczej rozczarowany niż zachwycony, grają ładnie ale nie różnią się prawie niczym od poprzedniego zastawu, myślałem że jak JBL to nie wiadomo co i :? Ale przy takiej średnicy 10 i 13mm, nie ma co wymagać :? Głośność do "20 kresek" wyżej to już "pierdzenie"na orginalnym radiu montowanym w kaleido. :roll: :roll:
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

nie wiem co

Postprzez coolerek poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 09:53

orys nie masz chyba pretensji ze nie dałem namiaru na goscia bo mnie w kraju nie było i tak wyszłoa dopiero wróciłem i moge podac ale nie trzeba juz bo masz juz komplet 8O
COOLEREK ZÓŁTE KANGO 1.9D(65KM)
Avatar użytkownika
coolerek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 17 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: NIDZICA

Postprzez zuwik poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 11:01

Zdecydowanie polecam Alpine'y, kupiłem na przód 10centli za 129 (a pewnie znalazło by się taniej) 2-drożne bez drucików, które lubią się obijać o membranę, a bez profesjonalnego wytłumienia i super jednostki sterującej oraz melomańskiego ucha nie da się wysłuchać różnicy między nimi a JBL za 350 :!: Zaś do tyłu mam w planach wsadzić Alpine'y elipsy 13*16 czy jakoś tak 2 drożne (nie polecam 3-drożnych, za dużo dźwięków z jednego źródła, przez co dźwięk jest mniej czysty i wyraźny), szukałem razem z kumplem i namówiłem go na te głośniczki po godzinach obsłuchiwania, nie żałuje. Dostał je za 179 (na metce 199, ale ciii... :wink: ), teraz w media za 229, też napewno da się taniej
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez JBL poniedziałek, 11 kwietnia 2005, 22:08

JBL sa najlepsze,zmien radio na pozadne(orginal to kpina) :D
JBL
 

Postprzez Alberciak wtorek, 12 kwietnia 2005, 12:45

Ja mam SONIAKI z przodu i z tyłu( 2 drozne ), ale dokąd nie dołożyłem subwofera pod siedzenie to było cieniutko.
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez zuwik wtorek, 12 kwietnia 2005, 16:10

JBL napisał(a):JBL sa najlepsze,zmien radio na pozadne(orginal to kpina) :D
Volkswagen też jest najlepszy, nie? Opinia mało konstruktywna, szczególnie że nawet nie zapytałeś czy MAM seryjne radio. Otóż nie mam. Mam VDO. JBL to marka dla marki która sprzedaje się sama (jak adidasy, robione tak, żeby rozpadły się po roku, to ludzie więcej kupią... dla nazwy). Alpine to marka bardzo ceniona na rynku car-audio.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez orys wtorek, 12 kwietnia 2005, 21:47

Głośność do "20 kresek" wyżej to już "pierdzenie"na orginalnym radiu montowanym w kaleido. :roll: :roll:

Wyczytałem gdzieś że może być za słabe radio :?:
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

glosniki

Postprzez Stasiek wtorek, 12 kwietnia 2005, 22:21

Napewno vw jest lepszy od reno o servisie juz nie wspominam.JBl - firma ze tak powiem zabezpiecza wiekszosc imprez masowych(koncerty)wiec doswiadczenie posiada(robi tylko glosniki wiec ma specjalizacje) ,cudow nie ma im drozszy glosnik tym lepszy Alpina to festyn kazdy burak montuje i mysli ze jest fajny.Auto jest narazone na wilgoc i to jest przyczyna np.odklejania sie mebran od konstrukcji metalowej...to jest jakosc...pozatym przypuszczam ze gdyby jednego dnia puscic wam muzyke z Al.a nastepnego z Jb i tak byscie nie zauwazyli roznicy.Kazdy montuje takie glosniki na jakie go stac,a jesli faktycznie jest audiofilem to polecam firmy profesjonalnie zajmujace sie caraudio....
Avatar użytkownika
Stasiek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 19 stycznia 2005, 00:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość