Alternatywny sposób montażu anteny CB w Kangoorku :-)

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Postprzez kavka wtorek, 8 sierpnia 2006, 12:47

Hehe dokładnie . A kiedyś mieliśmy taki przypadek jak lecieiśmu na Wawke w nocy . Słysze gdzieś że stoją ale daleko . Jedziemy nagle na dwupasmowej drodze ogr. do 50 mówie do ojca zwolnij a ten jedzie i nagle Pan wyskakuje ze swoją czerowną pałką :lol: :wink: Anteny nie widział bo była jeszcze w radiówce al enaszczęście ojciec po niespełna 3 minutach wrócił na tor jazdy :lol: :wink: Potem już kazał się pytać o droge choćnie lubi jak mu szumi za uszami :wink: Przynajmniej ma nauczke :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez hoolek wtorek, 8 sierpnia 2006, 14:29

ja tam w koncu zmienilem antenke na Hustlerka i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony, ale nie wiem czy nie lepsza by byla midlandML145?tyle ze troche chyba za dluga na skoczka
Avatar użytkownika
hoolek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 26 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez KiK wtorek, 8 sierpnia 2006, 14:40

Ja, po wielu konsultacjach z Kavką mam Sirio DV zamocowaną na relingu i jestem naprawdę z niej zadowolony. Do tego podobnie jak Indiana jest niemalże nie do rozpoznania dla laika :P

Kuba

PS: Kavka, raz jeszcze dzięki że wytrzymałeś to moje ciągłe marudzenie odnośnie anteny ;)
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kavka wtorek, 8 sierpnia 2006, 16:38

ja tam w koncu zmienilem antenke na Hustlerka i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony, ale nie wiem czy nie lepsza by byla midlandML145?tyle ze troche chyba za dluga na skoczka

MLka napewno będzie lepsza od Hustlera ale Hustler i tak jest sprawną anteną jak na jej długość :wink:
Ja, po wielu konsultacjach z Kavką mam Sirio DV zamocowaną na relingu i jestem naprawdę z niej zadowolony. Do tego podobnie jak Indiana jest niemalże nie do rozpoznania dla laika Razz

Chłopie nawet nie wiesz jak dobrze zrobiłeś z ta anteną . Teraz nigdzie jej nie idzie dostać a ludzie sie o nią zabijają bo jest super i działa jeszcze lepiej od Indiany :wink: A mierzyłeś SWR ??
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez KiK wtorek, 8 sierpnia 2006, 21:02

kavka napisał(a):Chłopie nawet nie wiesz jak dobrze zrobiłeś z ta anteną . Teraz nigdzie jej nie idzie dostać a ludzie sie o nią zabijają bo jest super i działa jeszcze lepiej od Indiany :wink: A mierzyłeś SWR ??


No właśnie SWR nie mierzyłem jeszcze :( :( Wciąż nie mogę się zebrać by podjechać do serwisu, lub znaleźć osoby w okolicy co by SWR zmierzyła i zestroiła porządnie antenkę. Obecnie nie jest tak źle, bo inaczej przez tyle czasu to bym już dawno radyjko spalił ;) ;) A i zasięg jest całkiem ładny.

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kavka wtorek, 8 sierpnia 2006, 21:13

Obecnie nie jest tak źle, bo inaczej przez tyle czasu to bym już dawno radyjko spalił Wink Wink A i zasięg jest całkiem ładny.

Ja działałem przez pół roku z SWRem 2,5 bo też myslałem że jest dobrze :lol: :wink: Ale patrząc teraz na mój montaż to wydaje mi się że u Ciebie ni epoiwnno byc źle skoro u mnie SWR waha się między 1,1 a 1,3 w tak nietypowym miejscu :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez KiK wtorek, 8 sierpnia 2006, 22:31

Wbrew pozorom to antenkę mamy w tym samym miejscu :D tylko twoja jest na uchwycie ręcznej roboty, a ja mam na "zmasowanym" relingu ;) Dokładnie ten sam róg dachu :lol:

Kuba

PS: nich się wreszcie śląsk zbierze ze spotem to z chęcią do Was zawitam - będzie okazja do pomierzenia i porównania sposobu montarzu antenki na dachu. ;)
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez hoolek środa, 9 sierpnia 2006, 07:10

a moj SWR wacha sie miedzy 1,3 a 1,6 wiec jeszcze musze troszke popracowac, ale powiem szczerze ze nawet niezle chodzi, a wybralem hustlerka zamiast ML chyba tylko ze ma dluzszy kabel, bo nie chcialo mi sie sztukowac:)przy hustlerku (mam go na samym tyle) zostalo mi jeszcze w kabinie okolo 1metra przewodu(wszystko puszczone podsufitka)
teraz tylko wymiana radyjka bo mam stara ONWE i troszke trzeszczy brak filtrow daje sie we znaki w benzyniaku:(
co polecacie z radyjek?
Avatar użytkownika
hoolek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 26 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez kavka środa, 9 sierpnia 2006, 08:04

PS: nich się wreszcie śląsk zbierze ze spotem to z chęcią do Was zawitam - będzie okazja do pomierzenia i porównania sposobu montarzu antenki na dachu. Wink

Ślążoki widzicie to :lol: :wink: Jak dobrze pójdzie w piątek już bede mógł pełnoprawnie prowadzić Kangoorka także aż się prosi o spot :wink:
a moj SWR wacha sie miedzy 1,3 a 1,6 wiec jeszcze musze troszke popracowac,

To dobry wynik i ja bym nic nie poprawiał .
co polecacie z radyjek?

Coś z Unidenów . Tanie i niezawodne radyjka .
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez hoolek środa, 9 sierpnia 2006, 11:15

a co powiesz o Inteku m490, jest w dobre cenie i ma fajne funkcje, ale czy jest warty, czy moze juz lepiej mniejsze typu unidenek 520
Avatar użytkownika
hoolek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 26 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości