Jakie tweetery ...

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Postprzez kavka piątek, 19 maja 2006, 20:44

Miałem tweetery Tonsil w Tico i żałuję, że nie wymontowałem ich przed sprzedażą Evil or Very Mad To był tańszy model za 60 zł, nie miały neodymowego magnesu, ale były naprawdę niezłe Exclamation Wiadomo, że nie są to głośniki z jedwabną kopułką (takie to mają miękki sopran i odpowiednią cenę) ale były ok.

To chyba na nie się zdecyduje :wink:
Szukałeś już na elektrodzie? Wink

Właśnie na elektrodzie je znalazłem :wink:

Dzięki za pomoc :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Bullitt sobota, 20 maja 2006, 08:10

Nie wiem ile chcesz wydać pieniędzy na ten cel.
Ale oscylujmy w podobnych jak do tej pory.
Moze Signat T3? Strona importera
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez kavka sobota, 20 maja 2006, 18:29

Moze Signat T3? Strona importera

Wiesz aż tyle pieniędzy nie mam :lol: :lol: Pozostane chyba przy tych Tonsilach ... :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

dobra moc za rozsadna cene

Postprzez coolerek sobota, 5 maja 2007, 12:17

polecam MAGNAT dobrze gra i mała cenka rozsądne mozna kupic w granichach 60 zł
COOLEREK ZÓŁTE KANGO 1.9D(65KM)
Avatar użytkownika
coolerek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 44
Dołączył(a): wtorek, 17 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: NIDZICA

Postprzez miguello niedziela, 6 maja 2007, 09:35

Właśnie co do tych MAGNATÓW to ja bym sie zastanawiał... w sklepie równierz mi je polecali bo mówili ze do kangoora nic więcej/droższego nie potrzeba, ale nie wiem czy tweetery za 60 zł mogą zdziałać coś satysfakcjonującego...

Może ma ktoś razem z średnio zaawansowaną instalacją audio i chce się podzielić spostrzeżeniami...


pozdrawiam
nie ważne czym jeździsz...ważne jak tym jeździsz...

BYŁO 1.4 LPG 99r.

KANGOO+ XENON+ ALU17"+ AUDIO BLAUPUNKT = LANS MACHINE

Obrazek
Avatar użytkownika
miguello
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 218
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: K-ce

Postprzez kavka niedziela, 6 maja 2007, 12:00

Ja w swoim autku mam zamontowane wysokotonówki CarPowera :

http://www.metodastudio.ncti.pl/crb-30.html

Grają bardzo dobrze , nie "sypią piachem" , dźwięk bardzo czysty ... Gorąco polecam . Do tego jeszcze średniotonówki :

http://carpower.pl/index.php?id=2&lang= ... id_item=45

I mamy bardzo ładne audio jak dla mnie wystarczające (oczywiście sub w bagażniku :wink: )
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez miguello niedziela, 6 maja 2007, 13:18

A te średniotonówki gdzie zamontowane ?? Panele drzwiowe ?? Właśnie zastanawiam się nad tym rozwiązaniem... Jak narazie to przeraża mnie cena nowych całych paneli... Ale ja bym chciał w dzrzwi wsadzić 16,5 cm + tweetery w słupkach to tego to co mam( 6x9" w półce, skrzynia w bagażniku, wszystko pod wzmacniacz+ 4x 10cm standardu) i myśle że było by fajnie... :D
nie ważne czym jeździsz...ważne jak tym jeździsz...

BYŁO 1.4 LPG 99r.

KANGOO+ XENON+ ALU17"+ AUDIO BLAUPUNKT = LANS MACHINE

Obrazek
Avatar użytkownika
miguello
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 218
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: K-ce

Postprzez kavka niedziela, 6 maja 2007, 14:13

A te średniotonówki gdzie zamontowane Question Panele drzwiowe Question

Ale to nie w Kangoorku , bo Kangoorek jest ojca :wink:
Właśnie zastanawiam się nad tym rozwiązaniem... Jak narazie to przeraża mnie cena nowych całych paneli... Ale ja bym chciał w dzrzwi wsadzić 16,5 cm + tweetery w słupkach to tego to co mam( 6x9" w półce, skrzynia w bagażniku, wszystko pod wzmacniacz+ 4x 10cm standardu) i myśle że było by fajnie... Very Happy

Myśle że jakby dać do przodu średniotonówki 10 cm i tweetery i ewentualnie jakieś porządne 16 cm w drzwi to będzie to bardzo fajnie grało :wink: W naszym Kangoorku mamy 4 oryginalne 10cm + sub ze wzmacniaczem i z subem owszem jest super ale jak trzeba coś przewieść i musimy go wyciągnąc to już lepiej radia wogóle nie załączać także te 16 cm w drzwiach byłyby idealne na takie wypady bez suba :wink: Zawsze to troche niskich tonów :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez miguello niedziela, 6 maja 2007, 14:48

aaa...już myślałem że masz te panele :( No właśnie 10-tki są zbyt słabe (już noi tak zainwestowałem w jedne z porządniejszych z Clariona), kiedy jeżdżę sam bez pasażerów to autko zazwyczaj aż roznosi muzyka ;) i wtedy przy dużej głośności ewidentnie słychać tylko tył a z przodu tylko jakieś bezradne tchnienia od czasu do czasu….

„super ale jak trzeba coś przewieść i musimy go wyciągnąc to już lepiej radia wogóle nie załączać”

hehehe skąd ja to znam ;) tyle ze ja wyciągam tylko skrzynie bo mam te 6x9” w półce zrobione na szybko-złączki tak aby można było szybko wyciągnąć pułkę… Sprawa wygląda tak że montażysta tak pozaciskał te szybko-złączki że nie da się ich wyciągnąć :lol: hehehe…musze to kiedyś zrobić ale jakoś nie ma czasu…. A tak z ciekawości to gdzie masz zamontowany wzmacniacz ??


pozdrawiam
nie ważne czym jeździsz...ważne jak tym jeździsz...

BYŁO 1.4 LPG 99r.

KANGOO+ XENON+ ALU17"+ AUDIO BLAUPUNKT = LANS MACHINE

Obrazek
Avatar użytkownika
miguello
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 218
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: K-ce

Postprzez kavka niedziela, 6 maja 2007, 16:10

kiedy jeżdżę sam bez pasażerów to autko zazwyczaj aż roznosi muzyka Wink

Hehe jakbym siebie słyszał :lol: :lol: :wink:
tyle ze ja wyciągam tylko skrzynie bo mam te 6x9” w półce zrobione na szybko-złączki tak aby można było szybko wyciągnąć pułkę

Ano to już da się jakoś słuchać ale na tych czterech 10tkach to jest nie słuchanie :wink:
A tak z ciekawości to gdzie masz zamontowany wzmacniacz Question

Tutaj :wink:
Obrazek
Jest to Alpierd 2x300W ... Kupowany dosyć dawno przez mojego ojca , bo gdybym ja to kupował to napewno nie byłby to wzmacniacz z tej firmy :wink:

Do tego podłączony był przez wiele lat taki subik na Pioneereku 30 cm
Obrazek

Grało to przyzwoicie ale jako że mój ojciec nawet w 10% nie wykorzystuje jego potencjału postanowiłem że wezme go sobie do siebie a jemu sklece coś mniejszego :wink: Złożyłem mu malutkiego subika na Ravellandzie AXX1010 :wink:
Obrazek

Jak ludzie mówią jest to "pompka do bassu" :lol: :wink:
Gra faktycznie całkiem fajnie i dosyć nisko schodzi i kosztował mnie przy tym przysłowiowe "grosze" :wink: W połączeniu a Alpierdem w Kangoorku gra aż za dobrze jak na mojego ojca :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 34 gości