Gdzie szukac przewodow tylnych glosnikow?

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Gdzie szukac przewodow tylnych glosnikow?

Postprzez mo niedziela, 2 lipca 2006, 12:35

Wątek przeniesiony z działu "Pytam" (mod)

Gdzie szukac koncow przewodow tylnych glosnikow, jesli w ogole takowe sa poprowadzone? Po zdjeciu plastikowej oslony na lewej scianie bagaznika widze ze jest para przewodow zakonczona zlaczka (chyba czerwony i rozowo-niebieski). Z prawej strony niczego nie znalazlem.
Samochod jest w wersji bez tylnej polki.
mo
RN 1.4 '99
Avatar użytkownika
mo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 00:00

Postprzez kavka niedziela, 2 lipca 2006, 12:40

Do każdego głośnika dochodzi biała kostka . Musi być po prawej stronie ...

Jeszcze jedna kwestia (bo nie mogłem wywnioskować z posta) . Ty masz głoniki czy chcesz je dopiero założyć ??
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez mo niedziela, 2 lipca 2006, 12:43

Glosniki mam tylko z przodu, a chce dolozyc z tylu. Zadnej bialej kostki nie znalazlem. A gdzie sa te koski o ktorych mowisz?
mo
Avatar użytkownika
mo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 00:00

Postprzez kavka niedziela, 2 lipca 2006, 12:44

Jak zdejmiesz maskownice to powinny leżeć luzem . Który to rocznik??
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez mo niedziela, 2 lipca 2006, 12:48

Tak jak w moim podpisie: 99 RN 1.4 wersja 5 osobowa z kratą, bez tylnej półki.
mo
Avatar użytkownika
mo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 20 marca 2006, 00:00

Postprzez kavka niedziela, 2 lipca 2006, 12:54

Taka mała uwaga : nie widze podpisu :roll:

A instalacja możliwe że jest podciągnięta tylko do lewej strony (tak jak przy halogenach <no chyba że ja jestem ślepy :lol: >) i musisz już we własnym zakresie podciągnąć do prawej strony ... Tak mi się przynajmniej zdaje ...
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez lam3r niedziela, 2 lipca 2006, 15:50

Hej,
dopiero co w weekend byłem w Boszkowie i gdy mojaą lepsza połowa czytała książki, ja męczyłem się z podłaczaniem głośników z tyłu mojego Kangoo. U mnie sprawa wyglada tak, że za plecami kierowcy jest końcówka kabla z wtyczką i po podłączeniu grało od początku. Niestety kabla za plecami pasażera nie uświadczyłem i trzeba było kłaść swój. Co ciekawe na wysokości stóp mej małżonki (jeżdzi z przodu) pod osłoną progu jest wtyczka... ucieszony podłączyłem tak głośniki i... niepocieszony usłyszałem ciszę:-( Co ciekawe z radia wychodzą kabelki, z miejsca podłączenia prawego tylego głośnika ale o innych kolorach niż te od tej dziwacznej wtyczki:-) (ktoś wie do czego to cholerstwo jest?) - dodam, że brak tam było napięcia przy wyłączonej stacyjce... nie chciało mi się sprawdzać dalej. Drugą zagadką jest gdzie idą kable - podłączone oryginalnie w miejsce wyjścia na tyle głośniki... do komory silnikowej?:-) To auto jest dla mnie pełne zagadek. Mam gniazdo w rejonie półki/wnęki nad środkowymi wywietrznikami, jak różwnież gniazdo obok półki/wneki pod wajchami od klimy. Do tego gniazdo obok włącznika ogrzewania szyby:-) W sumie CZTERY ślepo zakończone gniazda... ale kabla do głośników "ni ma"... choć z radia wychodzą z cała wiązką:-)

Z innej beczki. Rozebrałem kokpit:-) Tę górną część trzymają jedynie dwie śrubki. Reszta to mocowanie koreańsko-wietnamskie, czyli na zatrzaski inne cuda:-) Zdjęcie tego to banał (a starszono mnie, że to robota na cały dzień:-)) [komu zdjęcia?]
Aha, znalazłem fajny sposób na wyciszanie - jak tu umieścić zdjęcia?
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ROBAK niedziela, 2 lipca 2006, 16:01

lam3r napisał(a):Hej,
dopiero co w weekend byłem w Boszkowie i gdy mojaą lepsza połowa czytała książki, ja męczyłem się z podłaczaniem głośników z tyłu mojego Kangoo. U mnie sprawa wyglada tak, że za plecami kierowcy jest końcówka kabla z wtyczką i po podłączeniu grało od początku. Niestety kabla za plecami pasażera nie uświadczyłem i trzeba było kłaść swój. Co ciekawe na wysokości stóp mej małżonki (jeżdzi z przodu) pod osłoną progu jest wtyczka... ucieszony podłączyłem tak głośniki i... niepocieszony usłyszałem ciszę:-( Co ciekawe z radia wychodzą kabelki, z miejsca podłączenia prawego tylego głośnika ale o innych kolorach niż te od tej dziwacznej wtyczki:-) (ktoś wie do czego to cholerstwo jest?) - dodam, że brak tam było napięcia przy wyłączonej stacyjce... nie chciało mi się sprawdzać dalej. Drugą zagadką jest gdzie idą kable - podłączone oryginalnie w miejsce wyjścia na tyle głośniki... do komory silnikowej?:-) To auto jest dla mnie pełne zagadek. Mam gniazdo w rejonie półki/wnęki nad środkowymi wywietrznikami, jak różwnież gniazdo obok półki/wneki pod wajchami od klimy. Do tego gniazdo obok włącznika ogrzewania szyby:-) W sumie CZTERY ślepo zakończone gniazda... ale kabla do głośników "ni ma"... choć z radia wychodzą z cała wiązką:-)

Z innej beczki. Rozebrałem kokpit:-) Tę górną część trzymają jedynie dwie śrubki. Reszta to mocowanie koreańsko-wietnamskie, czyli na zatrzaski inne cuda:-) Zdjęcie tego to banał (a starszono mnie, że to robota na cały dzień:-)) [komu zdjęcia?]
Aha, znalazłem fajny sposób na wyciszanie - jak tu umieścić zdjęcia?


Witaj, może to POMOŻE

Pozdrawiam serdecznie ROBERT
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez kavka poniedziałek, 3 lipca 2006, 09:53

Z innej beczki. Rozebrałem kokpit:-) Tę górną część trzymają jedynie dwie śrubki. Reszta to mocowanie koreańsko-wietnamskie, czyli na zatrzaski inne cuda:-) Zdjęcie tego to banał (a starszono mnie, że to robota na cały dzień:-)) [komu zdjęcia?]
Aha, znalazłem fajny sposób na wyciszanie - jak tu umieścić zdjęcia?

Też kiedyś rozbierałem tą deske bo przepaliła mi się żaróweczka od podświetlania wyświetlacza od radia . Tez myślałem że to jakies skomplikowane a tu myk i ściągniete :wink:
Niestety kabla za plecami pasażera nie uświadczyłem i trzeba było kłaść swój.

Popatrzcie jak Renault oszczędza nawet na głupim kablu :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez PanKot poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:07

mo napisał(a):Tak jak w moim podpisie: 99 RN 1.4 wersja 5 osobowa z kratą, bez tylnej półki.
mo

A GDZIE TEN PODPIS?
Nie widać.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości