Nawigacja...

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Postprzez mumin piątek, 9 listopada 2007, 09:09

Dobra to jak sprawuję się navi TomTom w Noki N70?
Ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?
PoZdRo MuMiN Obrazek


SILESIA Bus4Rent - Wypożyczalnia busów 9-cio osobowych


Szkolenia i doradztwo w zakresie BHP
WYPOŻYCZALNIA BUSÓW 9-CIO OSOBOWYCH
Avatar użytkownika
mumin
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 931
Dołączył(a): poniedziałek, 4 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez dominik niedziela, 11 listopada 2007, 11:13

[quote="e-meel"]post jest do PanKota i innych posiadaczy telefonów na Symbianie...
ja mam SE p910i i do navi uzywam oprogramowania firmy naviexpert. musialem sobie kupic odbiornik gps bluetooth (ok. 200zl). po zastanowieniu sie, ile tak naprawde dni w roku potrzebowalbym nawigacji doszedlem do wniosku, ze niewiele - ciekawe ilu z Was uzywa navi codziennie? ;)
caly fun polega na tym, ze naviexpert pozwala kupowac abonament na aktualne mapy (firmy imagis), ktore sciaga sie na telefon, np. na 1 dzien! place wtedy za ta przyjemnosc 2 zl. jak sobie policzylem, kalkuluje mi sie to znacznie bardziej niz zainwestowanie w palmtopa z gps czy inny sprzet z oprogramowaniem gps i mapami Polski z roczna subskrypcja :) polecam, mimo, iż samo przygotowanie sprzetu do pracy trwa do kilku minut.[/quote

popieram w całej rozciągłości
http://www.naviexpert.pl
miesięczny abonament z ERY na dostęp = 5zł brutto
F8Q 1,9/65/ 283 kkm, 1999r GRIS FJORD MET. 2CT (920) klima,relingi,zahaczony,CB,naklejki klubowe, Leichtmetallfelgen
Obrazek
Avatar użytkownika
dominik
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 589
Dołączył(a): poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Postprzez Mowso poniedziałek, 12 listopada 2007, 10:22

AdiK napisał(a):bogdan02 metoda z laptopem sprawdza sie przy jeździe z pasażerem jak będziesz jechał sam to cię szyja od krecenia rozboli zwłaszcza w mieście.

Są *** rozwiązania - uchwyty do laptopa do samochodu - coś podobnego jak policja ma - można obracać całego lapka itp - niestety dość drogie - jak kiedyś się orientowałem to na allegro po kilkaset złotych :( - choć całkiem możliwe, że już potaniało
--
Pozdrawiam
Srebny torbacz 1,5 dci 2003r
Mowso
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 92
Dołączył(a): piątek, 31 sierpnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Żory

Poprzednia strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości