...piczczy na długich falach

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

...piczczy na długich falach

Postprzez Bogdan niedziela, 18 marca 2007, 11:11

.. witam , zdaje sobie sprawe że moje pytanie jest banalne ale tak juz mam ze lubie słuchać tzw. " fal długich" a cos mi w tym przeszkadza mianowicie :jadę i mam załączone radio na falach długich i wszystko jest OK. do momentu gdy przekrecę przełącznik swiateł , obojetne czy na postojowe czy drogowe , wtedy przyciemnia sie wyswietlacz od radia , załacza podświetlenie zegarów a w głosnikach słychać> piszczenie> to samo jest gdy otworzę drzwi zaswieci sie światło w środku to przez chwilę słychac też piszczenie i jak zamknę drzwi to po chwili przygasa powoli swiatło , w czasie przygasania tez słychać pisk jednak ten problem to tak na marginesie ale najgorszy jest ten w czasie jazdy na załaczonych światłach bo skutecznie przeszkadza w słuchaniu . Wiem że fale długie są podatne na wszelkiego radzaju zakłócenia ale ciekawy jestem czy w innych Kangoo też tak jest czy tylko mój ma taki problem . Mam kangoo 2003z orginalnym radiem z CD i pilotem pod kierownićą i na FM jak i na CD wszystko jest OK. żadnych zakłóceń ,piszczenia - prosze sprawdzcie jak to jest u Was
Avatar użytkownika
Bogdan
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 136
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Masaccio niedziela, 18 marca 2007, 11:17

Wiesz, jeszcze chyba nie ustawiałem radia na długie fale :lol:
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bogdan niedziela, 18 marca 2007, 13:34

....domyślam się że w wiekszości nie jestem ale- Ziemia ma różnych lokatorów :D
Avatar użytkownika
Bogdan
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 136
Dołączył(a): wtorek, 22 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Bochnia


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości