A jak jest z Gwarancją ??

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

A jak jest z Gwarancją ??

Postprzez Marcinos poniedziałek, 7 maja 2007, 14:36

Powoli zastanawiam się nad zamontowanim Audio - mam dostawczaka czyli będe zakładać tylko głośniki na przód. Mam juz bardzo fajne radyjko Alpine. Ale co do głośników to jakaś pomyłka jest. Nie rozumiem po co wpieprzyli tak wielki kieszenie w drzwiach a nie zrobili miejsca na głośniki. (no cóż kiedyś pracowałem we francuskiej firmie i wiem że żabojady biją polaków na głowe jeśli chodzi o apsurdalne pomysły) :(. Zastanawiam sie jak daleko mogą się posunąć w przeróbkach aby nie stracić gwarancji. W jednym ztematów ktoś napisał, że aby dociągnąć kable trzeba pół środka rozebrać. Mogę w bocznych drzwiach powycinać dziury na większe głośniki. Czy ktoś wie na ile mi warunki gwarancji pozwolają ?
Avatar użytkownika
Marcinos
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): niedziela, 6 maja 2007, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miguello poniedziałek, 7 maja 2007, 15:16

Z tego co wiem nie dozwolona jest jaka klwiek inwazja w instalacje elektryczną... Więc wzmacniacz chyba odpada bo trzeba ciagnąć od akumulatora...

To tyle co wiem :D

pozdrawiam
nie ważne czym jeździsz...ważne jak tym jeździsz...

BYŁO 1.4 LPG 99r.

KANGOO+ XENON+ ALU17"+ AUDIO BLAUPUNKT = LANS MACHINE

Obrazek
Avatar użytkownika
miguello
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 218
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2007, 23:00
Lokalizacja: K-ce

Postprzez Bullitt poniedziałek, 7 maja 2007, 16:14

W 2004 jak sie dowiadywałem mozna było robic instalacje poza ASO. Warunkiem był wpis do książki z jakiejkolwiek firmy car audio.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości