Głośniki 13cm z tyłu

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Re: Głośniki 13cm z tyłu

Postprzez Maacinek czwartek, 24 kwietnia 2008, 19:28

Widać widać! i to dużo :)

dzieki za fatyge. przynajmniej teraz mam jako takie wyobrażenie jak to wygląda :)

aha - rozumiem że zamontowałeś to za pomocą "redukcji" powiększającej? a to COŚ białego podobnego do gąbki to co? wygłuszenie?
Ko.orniK Rule'zzz!!
Avatar użytkownika
Maacinek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 21:49
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głośniki 13cm z tyłu

Postprzez Haku czwartek, 24 kwietnia 2008, 20:28

Maacinek napisał(a):Widać widać! i to dużo :)

aha - rozumiem że zamontowałeś to za pomocą "redukcji" powiększającej? a to COŚ białego podobnego do gąbki to co? wygłuszenie?


Dokladnie.. redukcja z 10 na 13 cm.
A ta pianke wstawilem bo akurat mialem pod reka.. watpie zeby to cos dawalo ;)
Mozna powiedziec ze jest to "uszczelnienie redukcji z półką.
Obrazek
1,5 dCi, Alize, Gwiezdny pył, '03, CB-Radio
Telefony GSM - Serwis < - - > Code Radio < - - > Navi
Avatar użytkownika
Haku
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 495
Dołączył(a): piątek, 1 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Głośniki 13cm z tyłu

Postprzez gregorgregor piątek, 25 kwietnia 2008, 23:52

gekim napisał(a):Hej

Od niedawna cieszę się z użytkowania mojego Kangoo. Z przodu w miejsca fabryczne wrzuciłem 10cm wypierdki, ale to się nie nadaje do słuchania. Pomyślałem, że póki nie mam kasy na inwestycje w audio włożę z tyłu 13cm blaupunkty ze starego auta. Może dzięki temu zabiegowi przybędzie chociaż odrobina basu :) A teraz moje pytania.
Gdzie w Wawie mogę kupić/dorobić pierścienie z MDFu pozwalające w miejsce fabryczne z tyłu (te pod głośniki 10cm) zamontować głośniki 13cm. Czy w samochodzie z 2003 po face liftingu bez fabrycznego radia będzie pociągnięta instalacja głośnikowa na tył? Czy może lepiej od razu kupić lepsze kabelki i przeciągnąć od radia do tyłu?

redukcje możesz kupić na giełdzie na wolumenie.czynne w każdą niedzielę(ulica wolumen)
Avatar użytkownika
gregorgregor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 21 listopada 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości