wyświetlacz radia

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

wyświetlacz radia

Postprzez mich środa, 20 czerwca 2007, 22:37

Wątek przeniesiony z działu "Pytam" (mod)

witam, jestem tu nowy, mój ojciec kupił 2 dni temu kangoo do firmy :)
no i jak to się w Polsce zdarza, samochód po drodze z Holandii stracił radio a nawet został wyrżnięty piłką wyświetlacz z deski rozdzielczej (komuś bardzo zależało na wyjęciu a nie wiedział jak to zrobić?)

w związku z tym pytanie: gdzie mogę dostać po rozsądnej cenie taki wyświetlacz albo sprawdzić numer takiej części żeby wiedzieć o co pytać? (rocznik samochodu 2004) Na allegro nie piszą przy wyświetlaczach do jakiego są modelu renault. Z tego co widzę z kupnem radia będzie mniejszy problem.

Z góry dzięki za pomoc.

PS. Sprzedawca tłumaczył się że napisał w ogłoszeniu że jest 'sterowanie radia z kierownicy' ale nikt nie mówił że jest radio...
Avatar użytkownika
mich
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez siwy261976 czwartek, 21 czerwca 2007, 05:49

dobre czegoś takieg jeszce nie widziałem ani nie słyszałem (wyciąc wyswietlacz) szczerze powiem myślałem ze w takiej sytuacji trzeba kupic i wymienic całośc i pwenie tak bym zrobił, poprostu kupił "nowy" komplet choc pewnie to drogie rozwiązanie
ObrazekObrazek
siwy , Szczecin, Kangoo 1,4 RN 1999r. bordo - metalic :) zahaczony
Avatar użytkownika
siwy261976
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 474
Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 23:00
Lokalizacja: szczecin

Postprzez branio czwartek, 21 czerwca 2007, 07:20

Witaj :)
Polecam zakup kompletu.
Życzę by Cię więcej nie orżneli :wink:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Masaccio czwartek, 21 czerwca 2007, 10:02

To co mu z takiego wyświetlacza pociętego.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mich czwartek, 21 czerwca 2007, 10:42

właśnie nie wiem!
rozumiem że powinno to wyglądać tak:
Obrazek
a jak wygląda u mnie to postaram się wkrótce wkleić zdjęcie, ogólnie myślałem że to się wyjmuje z całą tą wkładką, ale u mnie jest wycięta sama ta ścianka w głębi :)

mogę gdzieś kupić wyświetlacz razem z tą wkładką, gdzieś oprócz autoryzowanego serwisu? nie zauważyłem tylko w tej dziurze żadnych kabli ale może nieuważnie szukałem. rozumiem że gdyby to była wersja bez wyświetlacza (jest taka?) tylko z zaślepką (mam tak w megane) to nikt by tej zaślepki nie potrzebował wycinać :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
mich
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Masaccio czwartek, 21 czerwca 2007, 11:06

Nie, ta wnęka jest z półką, wyświetlacz to tylko ta ścianka. Żeby ściągnąć czarną część deski, musisz odkręcić wkręty które widać po bokach po otwarciu drzwi. Trzeba też rozebrać te plastiki przy kierownicy (chyba 2 wkręty od spodu). Reszta na zatrzaskach się trzyma.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

wyświetlacz radia

Postprzez mich czwartek, 21 czerwca 2007, 11:37

Masz szczęście, że słuchasz :wink: właściwej stacji , więc opeeru nie będzie :wink:. Ale staraj się, jak to sam pięknie ująłeś nie "śmiecić". (mod)

Witam, opisałem już mój problem w innym dziale i wtedy zauważyłem że jest coś takiego jak audio :oops: i stwierdziłem że przecież tu na pewno spotkam specjalistów :) przepraszam za śmiecenie, ale do rzeczy:

podczas sprowadzania z Holandii, prawdopodobnie polski pośrednik pozbawił naszego Kangoora (2004) radia oraz wyświetlacza, zostawił tylko pilot przy kierownicy (dzięki o łaskawco)

po przejrzeniu allegro stwierdziłem że radio to nie problem, można dobrać jakieś do tego pilota, natomiast nie wiem gdzie kupić wyświetlacz, czyli to:
Obrazek
najlepiej z całą tą plastikową wkładką, bo w naszym aucie został usunięty siłą (wycięta piłką sama ta ścianka z wyświetlaczem w głębi)

wiecie może gdzie to kupić, albo czy pasuje od innego samochodu?
z góry dzięki i pozdrawiam!
Avatar użytkownika
mich
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Masaccio czwartek, 21 czerwca 2007, 12:23

Jak już pisałem w innym temacie, wnęka jest częścią półki. Prawdopodobnie twój kangoo został pozbawiony wyświetlacza w cywilizowany sposób.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mich czwartek, 21 czerwca 2007, 12:33

tak, rzeczywiście, znalazłem na tym forum takie zdjęcie:
Obrazek
jakkolwiek widać bardzo mocne ślady walki na tej wnęce w moim aucie :) jakiś pilnik albo piłka. Więc pewnie ten kto wyjmował nie wiedział że trzeba rozebrać deskę.
Avatar użytkownika
mich
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 19 czerwca 2007, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Haku czwartek, 21 czerwca 2007, 19:37

Mozesz miec problem ze skompletowaniem.
Ja jak kupowalem swojego, tez zaczelem szukac radia + wyswietlacz.
Dosc szybko znalezlem jedno i drugie...
... ale wyswietlacz byl bez ramki i tu zaczely sie problemy, nawet u mojego dealera nie mieli czegos takiego (albo im sie nie chcialo zalatwiac - zreszta juz wtedy ich nie lubilem).
Skonczylo sie na tym ze oddalem wysw i radio i zamontowalem moje stare radio z poprzedniego auta.

Generlanie jak teraz o tym mysle, to dobre posuniecie bo teraz za 300-400 zl kupisz radio z mp3 czytnikiem usb/sd, a jesli nie jestes audiofilem to ci w zupelnosci wystarczy.
Obrazek
1,5 dCi, Alize, Gwiezdny pył, '03, CB-Radio
Telefony GSM - Serwis < - - > Code Radio < - - > Navi
Avatar użytkownika
Haku
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 495
Dołączył(a): piątek, 1 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości