Nagłośnienie w Kangoo:)

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Re: Nagłośnienie w Kangoo:)

Postprzez edpawel poniedziałek, 3 września 2012, 17:04

Dlaczego musi byc aż pod akumulator podłaczony wzmacniacz , może sprubujcie sie podłaczyć pod gniazdo bezpieczników , albo pod stacyjke , w tych miejscach napewno jest prąd , bez względu czy w stacyjce jest przekręcony kluczyk.... , a nie było by najprosciej podłaczyc sie pod gniazdo zapalniczki , w końcu radio i zapalniczka jest włączane gdy kluczyki w stacyjce sa przekręcone... , czyli gasisz radio i wzmacniacz jednoczesnie poprzez kluczyk...

Raczej nie jestem zwolennikiem wożenia wzmacniacza w aucie , zwykłe nagłosnienie wam niewystarcza? , tak wiem głosniki orginalne sa lipne , ale mozna sobie kupic lepsze , ale z wzmacniaczem to przesada to nie bmw... (to tylko moje zdanie :mrgreen: )
skoczek 02r. 1.9 DTI 80km (KC0U)
KOD SILNIKA: F9Q 780 (sprzedany 12.11.2018) daleko nie poszedł... 7.5 roku jazdy XD szkoda było sprzedac ( 340kkm nalatane , jezdził bym dalej bo silniczek jak dzwon , ale buda i elektryka to szkoda gadać...
VW lt 35 2.5 TDI 109km 02r blaszak :P
Vw t5 2.0 CR 102 km 2011r
audi a4 b6 1.6 benzynka 02r...
Avatar użytkownika
edpawel
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 187
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 18:58
Lokalizacja: Lubelskie / Zamość

Re: Nagłośnienie w Kangoo:)

Postprzez miikii poniedziałek, 3 września 2012, 19:29

Deska jest podniesiona tylko że chcę założyć sobie ten wyświetlacz który jest na zdjęciu z zegarkiem i temp. wyświetlacz już mam tylko potrzebuję plastiku w który on wchodzi.
miikii
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2012, 19:26

Re: Nagłośnienie w Kangoo:)

Postprzez Lucass wtorek, 4 września 2012, 07:59

edpawel napisał(a):Dlaczego musi byc aż pod akumulator podłaczony wzmacniacz , może sprubujcie sie podłaczyć pod gniazdo bezpieczników , albo pod stacyjke , w tych miejscach napewno jest prąd
Wszystko zależy od mocy wzmacniacza. Jak spojrzysz na pobór mocy takiego mocniejszego to zrozumiesz, że cienkie kabelki mogą tego nie znieść. :)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nagłośnienie w Kangoo:)

Postprzez edpawel wtorek, 4 września 2012, 08:48

kable od stacyjki , powinny być ok ( ale wsumie nie wiem jakie tam sa )...

PS:Tak Lucass , chyba raczej masz racje , ale mój pomysł nie był taki zły... (chyba oto chodzi głównie ,że nie wiem jakie tam sa grubosci kabli , zakładałem ,że wystarczą :mrgreen: )

Wsumie , kabel; mozna by poprowadzic , przez dziure w podłodze , przez która przechodzi rórka od kierownicy do maglownicy , ale to niejest chyba aż taki dobry pomysł , ale łatwy... (sprubujcie wyjać też gniazdo bezpieczników i za tym powinno byc jakies przejście do komory silnika)


PS: najlepiej zdjać mate wygłuszajaca silnika i wtedy widać któredy są poprowadzone kable ( ja wyjmowałem pompe abs bo wymieniałem przewód metalowy hamulcowy bo zgnił i musiałem wymienic na miedziany , tylko ten miedziany nie mogłem wkręcic i zepsułem gwint delikatnie w pompie i musiałem wyjać pompe i nagwintować :oops: , wkładanie pompy abs jeszcze gorsze niz wyjmowanie... , strasznie trudne zadanie :evil: )
skoczek 02r. 1.9 DTI 80km (KC0U)
KOD SILNIKA: F9Q 780 (sprzedany 12.11.2018) daleko nie poszedł... 7.5 roku jazdy XD szkoda było sprzedac ( 340kkm nalatane , jezdził bym dalej bo silniczek jak dzwon , ale buda i elektryka to szkoda gadać...
VW lt 35 2.5 TDI 109km 02r blaszak :P
Vw t5 2.0 CR 102 km 2011r
audi a4 b6 1.6 benzynka 02r...
Avatar użytkownika
edpawel
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 187
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2012, 18:58
Lokalizacja: Lubelskie / Zamość

Poprzednia strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości