BOCZKI I INNE AUDIO

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez 79buli piątek, 7 marca 2008, 18:35

Pewnie juz ten temat byl ale nie bedzie tu tylko o boczkach :) Mam pomysl by zrobic boczki z glosnikiem i gwizdkami, ale teraz tak, czym pokryc boczki lub co uzyc do pomalowania? mam dostep do pseudo skory ale w kolorze bialym i nie bardzo mi sie to widzi :lol: czy ktos wie jak podlaczyc gwizdek i glowny do radia, osobno czy na jednym wysciu z radia, bo na drugim przednim wejsciu chce miec podpiete glosniki pod szyba :) no i jeszcze pytanie, mam orginalnego philipsa z pilotem i wyswietlaczem na konsoli a w starym samochodzie mam blaupunkta z zmieniarka, wiem ze blaupunkt tez byl montowany w Kangoo i znalazlem juz schematy ISO na forum, ale moze ktos widzial jakies przejsciowki, znalazlem w Norge ale niestety tylko do Volvo, Dewooo i innych lecz do Renault nic nie bylo buuuu :)
Skoda Felicia Kombi 1.6 GLX z wlepa klubowa + grzanie tylka :)
CB Midlan 278 + Sirio 120
Obrazek
Avatar użytkownika
79buli
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 306
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 20:17
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Arendal

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez 79buli niedziela, 9 marca 2008, 13:19

Lucas czy mozesz napisac co uzyles do obicia swojego wloczykija?
Skoda Felicia Kombi 1.6 GLX z wlepa klubowa + grzanie tylka :)
CB Midlan 278 + Sirio 120
Obrazek
Avatar użytkownika
79buli
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 306
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 20:17
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Arendal

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez Bullitt niedziela, 9 marca 2008, 14:12

NIe za dużo będzie wtedy tych głośników? Przydałoby się to jakoś uporządkować, bo jak ma grac pełnym pasmem...
Boczki to kiepskie miejsce na głośniki wysokotonowe.
Przejściówka nie jest potrzebna, dlatego jej nie znalazłeś w sklepie ;)
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez lam3r niedziela, 9 marca 2008, 14:58

79buli napisał(a):Lucas czy mozesz napisac co uzyles do obicia swojego wloczykija?


Lucasem nie jestem, ale już dość dawno okleiłem swojego kangoo welurem. Coś tam nawet umieściłem w tym temacie. W każdym razie jeszcze raz podam numer GG kolesia od którego można to zakupić... 5288622 - ogłasza się na allegro.
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez Lucass niedziela, 9 marca 2008, 15:58

Ja kupiłem welur od tego samego z tym, że na allegro go już nie ma ale jest na świstaku.
http://www.swistak.pl/aukcje/3276117,TK ... EPNE-.html
Welurem robiłem tylko schowki nad głową. Reszta włóczykija była zrobiona zwykłym materiałem tapicerskim z gąbką.
Ale na tapicerkę welur lepszy bo z klejem.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez 79buli środa, 12 marca 2008, 20:33

Kolejne pytanie dotyczace radia, rozebralem dzis deske i po prostu dupa, jak chce miec pilota to musze miec orginalne radio niestety, ale moze ktos widzial lub wie czy sa radia firmowe z CD marki Philip, bo moj nie dosc ze kaseciak to jeszcze na dodatek 2x8W :evil: nie zalezy mi na wyswietlaczu ale ta mysz pod kierownica chetnie bym zatrzymal li uzywal, na allegro jest pelno radyjek ale skad wiedziec ktore podejdzie pod kosci Philpsa? I co sadzicie o zainstalowaniu glosnikow na scianie oddzielajacej przestrzen bagazowa od kabiny? Pozdrawiam
Skoda Felicia Kombi 1.6 GLX z wlepa klubowa + grzanie tylka :)
CB Midlan 278 + Sirio 120
Obrazek
Avatar użytkownika
79buli
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 306
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 20:17
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Arendal

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez Lucass środa, 12 marca 2008, 21:05

79buli napisał(a):jak chce miec pilota to musze miec orginalne radio niestety[...] ale moze ktos widzial lub wie czy sa radia firmowe z CD marki Philip, bo moj nie dosc ze kaseciak to jeszcze na dodatek 2x8W :evil: nie zalezy mi na wyswietlaczu ale ta mysz pod kierownica chetnie bym zatrzymal li uzywal, na allegro jest pelno radyjek ale skad wiedziec ktore podejdzie pod kosci Philpsa?

Nie musi być fabryczne. Musi mieć tylko wyjście na sterowanie zewnętrznym pilotem (przewodowym). Jeżeli nie zależy Ci na zewn wyświetlaczu sugerowałbym porządne radio z wyjściem na takie właśnie sterowanie, do tego interfejs umożliwiający podpięcie pilota Renault do tego radia (129 zł na allegro) :arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=296193351 Gość dorobi przejśćiówkę do pilota do każdego radia z wyjściem na sterowanie zewn.
Masz wtedy radio i masz sterowanie w kierownicy oraz wolne miejsce we wnęce wyświetlacza. Fabryczne Philipsy z CD są oczywiście ale trudno trafić z wyświetlaczem albo sam wyświetlacz (taki, żeby na 100% pasował do modelu radia), a wyświetlacz mieć musisz choćby po to by wprowadzić kod :P
Firmowy Philips ma kość ISO i taka też jest w instalacji Renault. To znormalizowana kość i większość radyjek (nie montowanych fabrycznie) ma takie właśnie wyjście lub w zestawie wyposażone jest w przejśćiówkę. Wtyk antenowy w skoczku jest też ISO czyli gdybyś trafił na radio z gniazdem DIN (wtyczka ma dłuższy i wystający środkowy bolec, a gniazdo to "dziura" w radiu) też musisz mieć przejściówkę (kilka zeta).
:)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez 79buli środa, 12 marca 2008, 21:31

Dzieki za szybka odpowiedz :) Niestety z zakupem w Pl mam klopot, a raczej z wysylka i clem nakladanym przez rzad NO :( poczekam do lipca i moze wtedy cos takiego jak Ty posiade bo ma ponoc mozliwosc podlaczenia pilota lub po prostu zainstaluje cos co bedzie lepiej gralo :) Pozdrawiam
Skoda Felicia Kombi 1.6 GLX z wlepa klubowa + grzanie tylka :)
CB Midlan 278 + Sirio 120
Obrazek
Avatar użytkownika
79buli
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 306
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 20:17
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Arendal

Radio Pionier z orginalnym pilotem i wyswietlaczem

Postprzez 79buli czwartek, 13 marca 2008, 20:44

Lucass zakupiles zarabiste radio ale to juz pewnie wiesz, ale dzis nawiazalem kontakt z firma montujaca radia w PL i mozna u nich do Twojego radia zakupic podlaczenie do orginalnego pilota i do wyswitlacza :) tu sa linki do odpowiednich kabli:http://www.pioneer.pl/files/pdf/Car_display_adaptors.pdf i kolejny do pilotow:http://www.pioneer.pl/files/pdf/HardWiredAdaptersChart.pdf a adres i kontakt do firmy(realizuja wysylke-bryyy clo norweskie) tutaj:www.trv.com.pl
Skoda Felicia Kombi 1.6 GLX z wlepa klubowa + grzanie tylka :)
CB Midlan 278 + Sirio 120
Obrazek
Avatar użytkownika
79buli
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 306
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 20:17
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Arendal

Re: BOCZKI I INNE AUDIO

Postprzez Lucass czwartek, 13 marca 2008, 21:15

Dobrze, że nie ma cen... :lol:
Myślę, że zaoszczędziłem (dodatkowo uwzględniwszy spory rabat, jaki wytargowałem :twisted: )
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Następna strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości