Głośniki basowe pod siedzeniami

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Postprzez Gruby niedziela, 15 stycznia 2006, 19:42

Dzielenie się wiedzą to duża sprawa :D
Próbowałem z funkcją Szukaj, ale niestety nie wpisywałem
nazwy firmy. Dzięki Kerry :oops:

Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano niedziela, 15 stycznia 2006, 21:01 przez Gruby, łącznie edytowano 1 raz
Gruby,
niebieski 1.4/99
_________________
Avatar użytkownika
Gruby
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 59
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bullitt niedziela, 15 stycznia 2006, 19:58

Rozwiazanie jest mało popularne, stad wynika brak odpowiedzi ( a nie z braku checi pomocy).
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez Gruby niedziela, 15 stycznia 2006, 20:21

Witam!
A już się bałem, że to nazwa firmy tak działa :lol:

Pozdrawiam!
Gruby,
niebieski 1.4/99
_________________
Avatar użytkownika
Gruby
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 59
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Alberciak środa, 25 stycznia 2006, 00:12

Ja mam BOSCHMANA i uważam że gra całkiem przyzwoicie. Co do porównania z innymi sprzętami to nie miałem możliwości sprawdzenia.
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez mkk czwartek, 26 stycznia 2006, 10:45

Przegladam Wasza dyskusje i wspominam goscia, z ktorym kiedys jechalem. Nie pamietam samochodu, jakis taki zwykly osobowy, to znaczy ciezarowy w osobowym (kratka), cos gabarytow focusa. Mial przydrutowane do kratki dwa glosniki od komputera, a obok kierowcy, miedzy fotelami, w stosownej kieszonce lezal sobie walkman. I muzyka grala. :lol:
Szczesliwie naleze do osob obdarzonych sluchem absolutnym, czyli absolutnie nie slysze co i jak gra, zatem to rozwiazanie mnie urzadza. Testowal ktos tak prymitywne rozwiazania w kangurze :?:
Avatar użytkownika
mkk
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 343
Dołączył(a): niedziela, 21 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kerry czwartek, 26 stycznia 2006, 11:55

No, z samego walkmana to chyba słabiutko było słychać:) Ale prawda jest taka, że gdyby dobrze poszukać, to można trafić na niezłe głośniczki komputerowe, które w dodatku są zasilane napięciem 12V (oczywiście nie same głośniczki są zasilane, tylko wzmacniacz w nich wbudowany). Do tego można już podpiąć walkmana lub (nowoczesna technologia!) odtwarzacz MP3 :D
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez Sinuss poniedziałek, 20 lutego 2006, 14:15

Witam Kolegów właścicieli Kangoo
Forum przegladam od jakiegos czasu, ale to moj pierwszy post.
Jezdze srebrnym Kangoo Kaleido 1.2 16V, ostatnio jednak coraz żadziej, bo samochod przechodzi na uzytek zakladowy, wiec zwracam sie do was z ciekawa propozycją :)
Mam nadzieje ze nikt mnie nie zbanuje za to, nie ma to byc zadna reklama, poprostu pomoc znajomym :)
Zajmuje sie car-audio, i kiedy przyszlo mi jezdzic kilka miesiecy nowym Kangoo, to oczywiscie pierwsze co, to zaintalowalem system audio :D
Jest to bardzo problematyczny pod tym względem samochod,ale udalo mi sie zamontowac w nim zestaw ktory wystawilem na zawody car audio, jednak nic nie zdobyl bo sie okazalo ze zostalem sedzia :lol:
Ale do tematu...system byl sterowany z Nakamichi CD 35Z, skladal sie z coaxialnych głośnikow szwajcarskeigo Axtona w miejscach seryjnych, jednak uzywalem ich tylko jako sredniotonowe, w tej roli sprawdzaja sie swietnie, w torze wysokotonowych pracowały DLS'y T20, sub Hertz ES250 i DLS'y C5 jako kick woofery pod siedzeniami. Byla to jedyna i jak sie okazalo bardzo dobra metoda na zachowanie rownowagi tonalnej, bo wiadomo, ze zadna 10'tka nie da dosc basu, by "skleić sie" z 25cm wooferem.
I wlasnie te kick panele pod siedzenia chcialbym sprzedac :)
Są one wykonanane z włokna szklannego,wiec sa praktycznie niezniszczalne,obite czarnym zamszem, są montowane pod siedzenia na bardzo grubych opaskach zaciskowcyh, wiec montarz i ewentualny demontarz jest latwy i szybki, nie zajmują wogole miejsca na nogi dla pasazerow tylnich rzędów, zostawiaja rowniez miejsce na montarz wzmacniacz,brak ingerencji w samochod (gwarancja :) )głośniki zabezpieczone oryginalnymi maskownicami,swietne brzmienie, o glosnikach wiecej na tej stronie:

http://www.max24.pl/sklep/?a=sklep.view ... dir=a&f=-1

zdjęcia zamieszcze jak je znajde w tym balaganie na dysku :roll: albo zrobie nowe w weekend, mozna je zobaczyc i uslyszec na Śląsku albo w Poznaniu.
Te 10cm Axtony tez w sumie moge sprzedac, maja kilka miesiecy, w komplecie z przejsciowkami do montarzu na oryginalne kable Renault, zeby nie trzeba bylo nic ciąć...
http://www.acr.ch/axton/pics/coaxials/CAX108.JPG
http://www.acr.ch/axton/pics/coaxials/CAX108M.JPG

Służę oczywiscie pomocą teoretyczna i w miare mozliwosci praktyczną forumowiczom, jeżeli ktoś poczuje się na siłach wykonać cos takiego :)
Avatar użytkownika
Sinuss
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości