g³osniki na pulce

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

g³osniki na pulce

Postprzez pu³kownik piątek, 8 października 2004, 21:54

glosniki na pulce to majo krogulce
pu³kownik
 

Postprzez Alberciak piątek, 8 października 2004, 23:43

Nawet nie czuje że mi się rymuje. :lol:
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez wodzoo piątek, 26 listopada 2004, 23:35

No dobra chlopaki ,zarty zartami ,ale bylem zmuszony do szybkiego dzialania .Ostatnio juz nawet najlepsza muza sluchana w moim aucie przestawala mi sie podobac .Efektem sa wlasnie "pulkowniki".Niegdy nie bylem przekonany do tego typu rozwiazania ,ale jak sie okazalo nie jest najgorsze ,tyle tylko ze wygladam teraz jak jakis "dre-mobil" :mrgreen:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez shoem sobota, 27 listopada 2004, 00:09

...a ja woże w bagażniku skrzynkę z głośnikami o średnicy 18cm kupioną w REAL-u za 69,99... tyle że w niej głośniki wymieniłem (kolega Calibrę złomował :) )bo orginały to się nawet pod remizę nie nadawały. Melomanem nie jestem ale wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie niż dziurawienie półki, bo głośniczki sypią równo, nie kują w oczy amatorów cudzej własności a jak potrzebuję więcej miejsca w bagażniku to odpinam kable i puszkę zostawiam w domu.
Pozdrawiam
Shoem (...obecnie niezakangoorzony...)
Kangoo 1,4 OCEAN LPG (...to była fura...)
Słupsk
Avatar użytkownika
shoem
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 217
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Bullitt sobota, 27 listopada 2004, 10:53

wodzoo napisał(a):No dobra chlopaki ,zarty zartami ,ale bylem zmuszony do szybkiego dzialania .Ostatnio juz nawet najlepsza muza sluchana w moim aucie przestawala mi sie podobac .Efektem sa wlasnie "pulkowniki".Niegdy nie bylem przekonany do tego typu rozwiazania ,ale jak sie okazalo nie jest najgorsze ,tyle tylko ze wygladam teraz jak jakis "dre-mobil" :mrgreen:


Tu masz przykład jak zrobic, aby nie było widac http://www.gae.pl/felicia.php (stronka kolegi)
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez wodzoo sobota, 27 listopada 2004, 16:08

shoem napisał(a):...a ja woże w bagażniku skrzynkę z głośnikami o średnicy 18cm kupioną w REAL-u za 69,99... tyle że w niej głośniki wymieniłem (kolega Calibrę złomował :) )bo orginały to się nawet pod remizę nie nadawały. Melomanem nie jestem ale wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie niż dziurawienie półki, bo głośniczki sypią równo, nie kują w oczy amatorów cudzej własności a jak potrzebuję więcej miejsca w bagażniku to odpinam kable i puszkę zostawiam w domu.
Pozdrawiam


Czlowiek uczy sie na bledach ,teraz pewnie zrobil bym to samo .Pulke tez kroilem ze lzami w oczach . :roll:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez wodzoo sobota, 27 listopada 2004, 16:09

Bullitt napisał(a):
wodzoo napisał(a):No dobra chlopaki ,zarty zartami ,ale bylem zmuszony do szybkiego dzialania .Ostatnio juz nawet najlepsza muza sluchana w moim aucie przestawala mi sie podobac .Efektem sa wlasnie "pulkowniki".Niegdy nie bylem przekonany do tego typu rozwiazania ,ale jak sie okazalo nie jest najgorsze ,tyle tylko ze wygladam teraz jak jakis "dre-mobil" :mrgreen:


Tu masz przykład jak zrobic, aby nie było widac http://www.gae.pl/felicia.php (stronka kolegi)


No ale az tak bardzo mi nie zalezy :lol: :mrgreen:
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez zuwik sobota, 16 kwietnia 2005, 17:54

wodzoo napisał(a):ale jak sie okazalo nie jest najgorsze ,tyle tylko ze wygladam teraz jak jakis "dre-mobil" :mrgreen:
Eee tam dre-mobil. We wszystkim co do tej pory miał ojciec montowaliśmy głośniki w półce z tego jednego powodu: bagażnik robi za super skrzynię nie zajmującą miejsca. Także nie wstydź się, to normalne :lol: Gorzej ze złodziejami, ale do tego są czapki, przypadkowo zostawione teczki z papierami, lub leżąca w nieładzie kurtka :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez bmw sobota, 16 kwietnia 2005, 19:18

ta cwoki!!!!!!!!!!!!!!
bmw
 


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości