Zestaw głośnomówiący!!!

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Zestaw głośnomówiący!!!

Postprzez orys środa, 3 grudnia 2003, 21:41

Czy ktoś ma zestaw u siebie w kangusie?
Pod co jest podczepiony?
Gdzie jest zainstalowany mikrofon, a gdzie głośnik?
Pozdrawiam orys
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Lukasz_Kangoo czwartek, 4 grudnia 2003, 08:59

Ja mam i opiszę Ci co i jak mam zamontowane :wink:

Tak więc centralkę mam włożoną w szczelinę, która jest nad półeczką nad nogami pasażera. Bez problemu umieścisz ją tam, tylko jeżeli jest mała, to muszisz ewentualnie czymś ją zabezpieczyć, bo czasami lubi wypaść pasażerowi na nogi na większych dziurach :wink: Z zasilaniem mi się nie chciało kombinować, więc pociągnąłem je z kostki od radia :lol: Głośniczek jest włożony w wolną przestrzeń która znajduje się zaraz na prawo od pedału gazu (mój głośniczek wszedł tak idealnie i bez żadnego przykręcania czy mocowania :) ) Jeżeli zaś chodzi o mikrofon, to kabel do niego pociągnąłem nad pedałami, potem uszczelką w drzwiach kierowcy do góry. Przymocowałem go do słupka mniej więcej na wysokości twarzy. Zastanawiałem się nad montażem przy lusterku wewnętrznym, ale kabelek był za krótki, a nie miałem jakoś zapału, by go przedłużać :lol: Co do anteny zewnętrzej, to mam magnesową przyklejoną do dachy tuż przy drzwiach pasażera. Kabelek elegancko w uszczelce drzwi i do kabiny :wink:
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanka, to wal śmiało :)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Dzięki serdeczne za pomoc.

Postprzez orys poniedziałek, 15 grudnia 2003, 21:11

Zrobiłem tek jak ty tylko mam dłuższy kabelek od mikrofonu i mam go na klapce przeciwsłonecznej.
Pozdrawiam Orys
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości