Przenośne DVD

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Przenośne DVD

Postprzez Gavel niedziela, 22 kwietnia 2012, 14:19

Chce kupić takie cudo jak przenośne DVD ale nie wiem jak się za to zabrać, a na alledrogo tyle tego, że głowa mnie już boli :(

Idea jest taka, że ma to być jakiś ekranik na którym będę mógł puścić dziecku w drodze jakieś bajki itp. Najlepiej z pendrive'a czyli USB obowiązkowo, samo DVD nie jest konieczne ale jak będzie to nie pogardzę :)
Montaż - najlepiej na zagłówku ale tak żeby samego zagłówka nie niszczyć więc wchodzą w grę jakieś uchwyty, przylepce itp żeby to można było też szybko zdemontować i przełożyć do innego auta.
Zasilanie musi być pod zapaliczkę i fajnie by było jakby było też pod 230V.
Cena? Hmmm. tysiaka nie dam bo nie mam ale parę stówek liczę, bo nie chce też czegoś co nawet jednej podróży nie przeżyje :)

Poradźcie jak coś w miarę dobrego wybrać, na co zwrócić uwagę. Czy są jakieś parametry takiego urządzenia, które warto mieć, a czym się nie przejmować. Może ktoś ma/użytkuje i coś poradzi z własnego doświadczenia...
Kangoo 1,5 dCi, 80 KM, wiśnia, klapa

Mandaryna by Gavel
Avatar użytkownika
Gavel
Vice Kangoomistrz 2009
Vice Kangoomistrz 2009
 
Posty: 155
Dołączył(a): wtorek, 25 kwietnia 2006, 23:00
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Przenośne DVD

Postprzez bonku czwartek, 26 lipca 2012, 19:54

Na Allegro tego typu urządzonka chodzą po 300-400 zł. Na co zwrócić uwagę? Na system ESP (czy jest) na możliwość podłączenia głośników (mini jack) i na obsługę innych urządzeń wejściowych (pendrive, karty pamięci itp). No i na cenę, bo nie ma sensu przepłacać za takie urządzenia :) Dzieciaki łykną bajkę nawet na nienajlepszym sprzęcie :D

Moja siostra ma w aucie sprzęt Medion - nie jest to najwyższa półka, ale ma funkcje o których piszesz :)
bonku
użytkownik zbanowany
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2012, 14:23

Re: Przenośne DVD

Postprzez Kangur piątek, 5 października 2012, 16:40

To tak jak z zakupem telewizora są lepsze i gorsze, tylko czemu te gorsze są na rynku. Są bo je ludzie kupują. Nie ma co inwestować najnowsze maja wszystkie bajery o których marzysz, do marki się nie przywiązuj.
Avatar użytkownika
Kangur
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 15 grudnia 2011, 09:54

Re: Przenośne DVD

Postprzez hulltaj sobota, 6 października 2012, 06:15

Czy Wy Panowie zerkacie czasami na daty postów? :lol:
1,5dci-z salonu wyjechał w styczniu 2005.
hulltaj
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 18 stycznia 2010, 14:06
Lokalizacja: Wałbrzych Zdolny Śląsk

Re: Przenośne DVD

Postprzez Kangur sobota, 6 października 2012, 12:51

;) Jak nie starszy niż 2 lata :D Dla przyszłych poszukiwaczy takiego właśnie tematu przyda się, nowego nie założą bo zaraz moder się odezwie, szukajka mu go znajdzie ;)
Avatar użytkownika
Kangur
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 74
Dołączył(a): czwartek, 15 grudnia 2011, 09:54


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 5 gości