kangoo 2.0 16v (poradnik jak NIE sprzedawać samochodu)

Off-topic: tematy związane z techniką

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez skawina sobota, 21 lutego 2015, 09:11

lola napisał(a):ATSD, z takimi dziurami po przeciwmgielnych można normalnie przejść przegląd?

A czemu niby nie? Przeglądu by nie przeszło jakby miał lampy, ale nie podłączone.

Piotrek.S. napisał(a):Krótko, bo Kangórowcem jestem już emerytowanym.
JA PRDLE!! Daj foty otwartej maski i tyle.

Po co te nerwy panowie? Do tego z błędem... :|
1.4 99r
Paweł
Avatar użytkownika
skawina
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1689
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2013, 21:20
Lokalizacja: Skawina-Kraków

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez Lucass sobota, 21 lutego 2015, 10:54

Panowie szkoda czasu. 4 strony jałowej dyskusji... Jałowej, bo nie wiemy o czym w ogóle rozmawiamy.
Kolega nie chce sprzedać - jego brożka. Gdybym ja chciał sprzedać cokolwiek, to będąc uczciwym, pokazałbym wszystkie zalety ale i wady. On nie pokazał ani tego, ani tego. Gdybym miał kupić samochód, a zobaczył ogłoszenie gdzie autor z łaski pokazuje jedno zdjęcie, to nawet bym sobie nim głowy nie zaprzątał. Przez telefon zawsze wszystko wygląda cudownie.
Taką miał wizję, to na pewno zostały niebite przednie blachy jak i cała pozostała wymieniona połowa auta. Kolega na pewno się nią jeszcze pochwali.

Ale na razie stosuje znaną z polityki metodę: "wy się na niczym nie znacie i tylko ja wiem o co chodzi."
90% mocowań pasuje. A co z pozostałymi 10%? Poza tym tak jak już pisałem - wymiana silnika to jedno. A co ze skrzynią? Co ze sprzęgłem? Co z półosiami? Co mi ze 150 kucy skoro sprzęgło zaprojektowane do przenoszenia mocy 75 kucy padnie po 3 miesiącach?
Poza tym wszystko można zrobić perfekcyjnie, dobrze, średnio albo ch...wo. Jak dotąd nie wiemy jak zrobił samochód, natomiast do jego kupna zniechęcił tu wszystkich perfekcyjnie.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez mlodygrzybek sobota, 21 lutego 2015, 20:46

no to prosze link do zdiecia silnika tylko bardzo przepraszam ze niewyplakowalem do zdiecia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56c ... 24512.html no i napisze cos od siebie zeby niebylo ze tylko samo zdiecie jeszcze raz dostrzegam ze problem czytania ze zrozumieniem nie dotyczy tylko dzieci w szkole no i kolejne ze narod biedny bo szkoda złotówki na telefon a jak komus nieodpowiadalo to ogloszenie to wolal bym zeby sie niewypowiadal bo jakos felg ktore wystawil jeden z was nikt sie tak nie czepial no ale to inna bajka a naprawde niektorzy kangoromaniacy to nieznaja swoich samochodow zbytnio dobrze albo ksiazek nieczytaja a powtorze sie raz kolejny ze z tego co mi wiadomo ze na forum jest taki dzial nasze auta i jakbym chcial szczegolowo opisac mojego kangorka to bym pisal w tamtym dziale a nie w dziale sprzedami do kolegi ktory twierdzi ze autko bite widze ze jest z krakowa ja jestem na codzien swoim kangorkiem w krakowie tak ze zapraszam na ogledzinki nawet z czujnikiem do lakieru zeby wkoncu przestal gupoty pierdzielic ze bite mo mnie bardzo irytuje to i tak na koniec do moderatora prosze usunac to ogloszenie bo widze ze tu niema nawet z kim powaznie porozmawiac o tych samochodach bo sa braki w wiedzy na jego temat Pozdrawiam
mlodygrzybek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2015, 20:03

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez Stiopa sobota, 21 lutego 2015, 20:58

Z tym czytaniem ze zrozumieniem to u kolegi jakiś problem, bo to ja stwierdziłem, że raczej bity, a wcale z Krakowa nie jestem(nawet nie mam tego napisanego w profilu).
Co do czytania książek, to chyba kolega też miał na myśli siebie, ponieważ tutaj na forum raczej wszyscy użytkownicy starają się stosować do ogólnie przyjętych zasad pisowni polskiej(polskie znaki, duże litery etc.).
Co do dzwonienia, przez telefon nie zobaczę zdjęć ani nic.
Co do tego, czy auto było bite czy nie. Nie jestem w stanie tego stwierdzić na 100% przez kabel. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że auto jednak było bite. Począwszy od samej idei domowego liftu, swapu, a skończywszy na zachowaniu samego sprzedawcy. Jest prosty sposób na pokazanie, czy auto nie uczestniczyło w wypadku. Zdjęcie z chociaż jedną częścią blacharską, starą opartą o samochód. Tyle wystarczy, a udowodni bardzo wiele. ;)
Kangoo I 1.2 8V 60KM '98r
Jedyny MV941 z takim zderzakiem :D

Chcesz pomocy - uzupełnij profil o dane samochodu. Nie każdy ma czas na grzebanie po Twoich postach za modelem samochodu i silnika.
Avatar użytkownika
Stiopa
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 668
Dołączył(a): niedziela, 5 października 2014, 10:03

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez mlodygrzybek sobota, 21 lutego 2015, 21:09

no to powiem ci kolego jezeli moge cie tak nazwac to spoko masz stwierdzenia bo opre byle co o auto i powinno byc a po drugie nikt ci go na sile niewciska tak wiec jak niejestes zainteresowany to odpusc sobie udzielanie sie w tym temacie bo niema to wiekszego sensu dziekuje
mlodygrzybek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2015, 20:03

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez mlodygrzybek sobota, 21 lutego 2015, 21:28

niemoge sie powstrzymac kolego stiopia jak mogles dodac ogloszenie ze sprzedasz felgi i niezamiesciles zdiecia a tym bardzie nienapisales czy jezdziles na nich po dziurach tak wiec zastanow sie nad swoim postepowaniem
mlodygrzybek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2015, 20:03

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez lola sobota, 21 lutego 2015, 21:48

mlodygrzybek napisał(a):.

Popracuj nad interpunkcją.
Kangoo 2002 1.6 16V + LPG
lola
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 49
Dołączył(a): sobota, 17 stycznia 2015, 19:46
Lokalizacja: DSR

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez Mascot niedziela, 22 lutego 2015, 09:56

Niedawno kupowałem samochód, przeglądając ogłoszenia, po za opisem ( który często różni się od stanu faktycznego :) ) spoglądałem na zdjęcia. Gdy ktoś dodał jedno, dwa zdjęcia, lub takie na których za przeproszeniem gó**o widać - odpuszczałem. Bo co mogę od takiej osoby oczekiwać, a swojego czasu marnować nie będę.

Co mi da mierzenie czujnikiem lakieru, auta które już było malowane :lol: :lol: Nawet jeśli jesteś profesjonalistą - a zapewne jesteś ;) - nie uzyskasz fabrycznej jakości położenia lakieru.

Kolejna sprawa, ten silnik. Jakim cudem go tam upchałeś, bez przerabiania komory :mrgreen: W moim 1.5 dCi jest mało miejsca, w 1.6 jest jeszcze mniej miejsca, a tu proszę 2.0 ! Plug & Play ? Jaki silnik, z której Megany ? W każdej generacji, był montowany 2.0.
Sory, my som lamusy, my sie n znajom na autach ( niektórzy od dawna zjadają zęby na Renówkach w tym Kangoo )
Kangoo 1.5 dCi ( 85km ) Helios 2007, niebieski Menthe TE J42 | Nissan Townstar Bussines 1.3 DIG-T - 06.06.2022
Zadomowiony - 22.06.2012 ( 235 595 km )
Druga belka wjechała pod budę - 15.11.2019 ( 330 450 km )
100 000 km z kangurem - 30.05.2020 ( 335 595 km )
http://www.sklepexner.pl http://www.exner.pl
Avatar użytkownika
Mascot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1413
Dołączył(a): wtorek, 3 sierpnia 2010, 13:01
Lokalizacja: Będzin ( Grodziec )

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez Lucass niedziela, 22 lutego 2015, 10:46

Kolego młodygrzybku. Może bym CI i coś odpisał, ale niestety Twoich postów nie da się czytać ze zrozumieniem, bo jak widać ortografię i gramatykę masz opanowaną równie dobrze jak marketing.
Jedno mnie tylko zastanawia. Po kiego grzyba (nomen omen) się tyle produkujesz w dodatku z góry zniechęcając potencjalnych nabywców. Wygląda jakbyś naprawdę rozpaczliwie chciał pozbyć się tego auta.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: kangoo 2.0 16v

Postprzez mlodygrzybek niedziela, 22 lutego 2015, 12:18

Napisze poraz ostatni niemacie zamiaru kupowac to nienamawiam pisalem ze wiecej informacji na telefon nikt tego niezrozumial najprawdopodobniej. Macie na tym waszym forum zaledwie kilka ogloszen nikt sie nimi nawet nieinteresuje wasza sprawa ja tego nie komentuje. Tak ze do moderatora usun to ogloszenie i bedzie po sprawie. Bo jakbym chcial opisac samochod to bym zrobil to w innym dziale. Dzieki panowie milo was bylo poznac i ze dyskusja byla na temat. Pozdrawiam
mlodygrzybek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 18 lutego 2015, 20:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron