1 rok użytkowania i ( 1,5 dci )

Off-topic: tematy związane z techniką

1 rok użytkowania i ( 1,5 dci )

Postprzez panow poniedziałek, 26 września 2005, 05:33

6 razy serwis gwarancyjny: 3 razy !!!! poduszka pod silnikiem ( niemiłe wibracje przy niższych obrotach), 1 raz - wyłącznik świateł awaryjnych ( mówią, że sam z siebie!!! hihihi) - 1. simering i pasek rozrządu - niewielki wyciek oleju - mokry blok silnika, a ostatnio POMPA . Dodam, że przebieg 40000 i chwała Bogu, że jeszcze rok gwarancji. Po prostu uzasadnione 123 miejsce w rankingu awaryjności. Autko jest w leasingu - i jeszcze dwa lata, ale za rok bedę na 100% szukał nabywcy...pn
Paweł
Avatar użytkownika
panow
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez branio poniedziałek, 26 września 2005, 07:59

Witaj ziomalu :!:
Zapraszam do-Jestem tu nowy.
Życzę Ci by się odmieniło :!: :)
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kavka poniedziałek, 26 września 2005, 11:43

6 razy serwis gwarancyjny: 3 razy poduszka pod silnikiem ( niemiłe wibracje przy niższych obrotach), 1 raz - wyłącznik świateł awaryjnych ( mówią, że sam z siebie! hihihi) - 1. simering i pasek rozrządu - niewielki wyciek oleju - mokry blok silnika, a ostatnio POMPA

A to ciekawe bo ja mam 30 000 i odpukać w niemalowane itp itd nic sie nie dzieje . Ja nie wiem czy niektórzy natrafiają na jakieś felerne egzemplarze czy co . W każdym razie kangoor to moja 2 renówka i nie zmieniłbym zbyt szybko marki , no ale jak tak sytuacja sie przedstawia no to albo trzeba uciekać do ludzi , albo czekać aż już sie wszystko wymieni :lol: :wink: Pozdrawiam i życze już bezawaryjnej jazdy :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez panow poniedziałek, 26 września 2005, 12:56

A to ciekawe bo ja mam 30 000 i odpukać w niemalowane.... Dzieki za pocieszenie.... ale kolega jeździ bliźniaczym - i nic mu sie nie psuje ( albo się nie zdradza z tym..). Ja do tej marki straciłem jednak zaufanie. Znam też opowieści z firmy która za każdym razem daje mi zastepczy wozik - tez renault. Tyle, że nowy megan czy modus. Oni też mówią ,że autka się psują. Niestety.
Avatar użytkownika
panow
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kavka poniedziałek, 26 września 2005, 17:18

No akurat sytuacja z nowymi Megankami jak i Modusami , Lagunami itp jest taka że jest tam wiecej elektroniki niż włosów na głowie inżyniera Renault :lol: . A pozatym wszystko co nowe sie psuje i później fabryka eliminuje wady . Dlatego nigdy nie byłem za kupowaniem tak zwanych "świeżaków" . Pzdr :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez zuwik poniedziałek, 26 września 2005, 17:52

Wygląda na to, że są Renówki z poniedziałku. Zresztą już jakiś czas temu zauważyłem. To nie o świeżaka raczej chodzi, przecież zmieniła się głównie buda.

panow szkoda, że tak niemiło kojarzy Ci się zwierzak, ale wcale się nie dziwię... Choć z tą poduszką... Było kiedyś coś o dziwnym odgłosie w dieslach, który po "rozjeżdżeniu" autka chyba u wszystkich ustał.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez panow wtorek, 27 września 2005, 08:24

[Było kiedyś coś o dziwnym odgłosie w dieslach, który po "rozjeżdżeniu" autka chyba u wszystkich ustał.[/quote]
A propos - odgłos jest jeszcze- to głównie przy przyspieszaniu - jakby od przekładni pracujących z wiekszym obciążeniem. Takie ja mam wrażenie. Według mnie to ten kangurek to kompletna porażka. Niestety. A firma mnie w to ubrała i ON przejdzie na mnie po 3 latach. Czy ktoś może wie czy firma leasingowa jest w stanie wczesniej wymienić samochód na inny - też nowy, w rozliczeniu stary? OCZYWIŚCIE ZMIANA UMOWY I INNE RATY LEASINGOWE, TO WIADOMO.
Avatar użytkownika
panow
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: 2 rok użytkowania i ( 1,5 dci )

Postprzez panow wtorek, 25 kwietnia 2006, 06:17

[quote="panow"]7 razy serwis gwarancyjny: 3 razy !!!! poduszka pod silnikiem ( niemiłe wibracje przy niższych obrotach), 1 raz - wyłącznik świateł awaryjnych ( mówią, że sam z siebie!!! hihihi) - 1. simering i pasek rozrządu - niewielki wyciek oleju - mokry blok silnika, a ostatnio POMPA .
Doszło po 18 miesiącach wspomaganie kierownicy i chyba będą wtryski ( nierówna praca na zimnym silniku ) choc przegląd nic nie stwierdził. Szukam cedenta umowy leasingowej na rok jeszcze i przeprowadzam się do skody chyba.... :idea:
Avatar użytkownika
panow
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kavka wtorek, 25 kwietnia 2006, 19:18

A może Twojego to z Francji przywozili Ci crazy driverzy co tak szanują nasze autka na dotarciu :twisted:
na rok jeszcze i przeprowadzam się do skody chyba....

Żebyś tylko nie musiał wracać ...
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości