Jak wyklepac drzwi...

Off-topic: tematy związane z techniką

Jak wyklepac drzwi...

Postprzez ludka piątek, 3 lutego 2006, 22:55

Witam wszystkich.Mam renault Thalie II 1.4 8v 75km:)Zwracam sie do was z pytaniem bo tylko wy mozecie mi pomoc:)Mam wgniecione drzwi pasazera z przodu(kobieta mnie zachaczyla na parkingu) i chce to wyklepac. Zeby odkrecic ten plastik jaki potrzebuje srubokret? I czy tam w srodku znajduja sie jakies kostki dotyczace wylacznika poduszki powietrznej i silniczka sterujacego szyba.Wszedzie szukalem ale nigdzie nie moge znalezc. Chce to zrobic bo tez przymiezamy sie z ojcem do zakupy Kangurka:) Dziekuje za pomoc,mysle ze nie okrzyczycie mnie za to ze zwracam sie z taka prosba od innego samochodu,ale w koncu to renault:)
Ostatnio edytowano niedziela, 5 lutego 2006, 11:09 przez ludka, łącznie edytowano 1 raz
Renault Thalia 1.4 8v 75PS Błękit królewski =>może kiedyś...
Alan 199=>na dachu Hustler IC 100:)
Nie sztuką jest jechać szybko...Sztuka jest jechać bezpiecznie....;]
Avatar użytkownika
ludka
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez misiek288 sobota, 4 lutego 2006, 11:01

brak odpowiedzi na Twoje pytanie mówi samo o sobie jak cenimy tutaj "talje", jednak zlituje się i coś Ci podpowiem. niebardzo łape o jaki "plastik" Ci chodzi :?: :arrow: pewnie o tapicerke, więc do jej odkręcenia jest ci potrzebny nazwyklejszy zastaw torx-ów ( w markecie kupisz za 10 PLN), wyłącznika do poduchy napewno w drzwiach nie ma ale masz kostke do silniczka podnosnika szyby.
Avatar użytkownika
misiek288
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 537
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sw sobota, 4 lutego 2006, 16:33

Lepiej zapytac na forum blacharskim. Ale jako ze moj tesc jest blacharzem, to czuje sie specem* w tej sprawie i moge powiedziec, ze
1) zdjac drzwi,
2) rozebrac calkowicie,
3) wyklepac czym sie da, w zaleznosci od dojscia,
4) i tak wyjdzie krzywo, zatem
5) isc do blacharza i niech to zrobi porzadnie,
6) cale drzwi pomalowac, bo lakier tego na pewno nie wytrzyma (nawet jesli optycznie bedzie caly to pod spodem bedzie poodbijany).

* - nie biore zadnej odpowiedzialnosci za swoje slowa, bo tescia widze raz na kwartal, wiec cala jego wiedza na mnie nie splynela.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez ludka sobota, 4 lutego 2006, 19:06

Dziekuje Panowie za pomoc i za to ze sie ulitowaliscie nademna :) Szerokosci i przyczepnosci dla was zycze:)
Renault Thalia 1.4 8v 75PS Błękit królewski =>może kiedyś...
Alan 199=>na dachu Hustler IC 100:)
Nie sztuką jest jechać szybko...Sztuka jest jechać bezpiecznie....;]
Avatar użytkownika
ludka
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez kavka niedziela, 5 lutego 2006, 17:59

O widze że kolega z mojego miasteczka :wink: ale coś nie kojarze Thalii z ML145 na klapie :wink: ... kupujcie Kangoorka bo brakuje mi tu klubowicza w Jaworznie :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez czerja niedziela, 5 lutego 2006, 20:49

to że chcą kupic kangurka to chyba takie podlizywanie!aby jakaś odpowiedż była!czy nie? :D
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Postprzez ludka niedziela, 5 lutego 2006, 21:00

Nie nie!!Zadne podlizywanie:) Tylko prawdziwe plany co do Kangoo`rka:)W sumie zamiast Thalii mial byc kangoo`rek ale braklo 7 tyś złoty:(Tak jużbym jezdzil od 2003 roku Kangoo`rkiem:)
Renault Thalia 1.4 8v 75PS Błękit królewski =>może kiedyś...
Alan 199=>na dachu Hustler IC 100:)
Nie sztuką jest jechać szybko...Sztuka jest jechać bezpiecznie....;]
Avatar użytkownika
ludka
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość