Co po Kangurku?

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez KiK czwartek, 8 czerwca 2006, 23:03

rustyred napisał(a):Zresztą, ostatniego czerwca chciałbym zapiąć przyczepę i pojechać na urlop, może morze??? (Kik, bym jechał przez Zgierz!). Mam nadzieję, że zasilę w tym roku mój własny temat "WEź kangura na wakacje"... Byle tylko jeździł...

Rustyred zatem już teraz zapraszam na kawę, herbatkę i ciastka ... a przedewszystkim na odwiedziny maluszka :D Jeszcze się nie urodził, ale nie mam możliwości by do tego czasu nie zaszczycił nas swoją obecnością ;)
Co do reszty to KiKiK trzyma kciuki :D [maleństwo zapewne też ;) ] Będzie dobrze, musi być dobrze 8)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rustyred piątek, 9 czerwca 2006, 07:51

No nie wiem, jak maluszek (-szki) reflektowałyby na fakt, że Zgierz zazwyczaj wypada nam mijać około trzeciej w nocy :lol:
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez jon104 piątek, 9 czerwca 2006, 09:34

rustyred napisał(a):Jeśli mi Wielki Kangur będzie sprzyjał, to około jutro (na wszelki wypadek nastawiam sie na przyszłą sobotę:) ) odbieram Małego Kangura z sanatorium z nowym zawieszeniem, hamulcami, rozrządem, uszczelnioną turbiną i trzecią pompą wspomagania (druga zapaliła się po pięciu minutach pracy :) ) i paroma innymi naprawami, oprócz jednej może na potem. I ogłaszam "Kangur - Reaktywacja" (niech mi ktoś sporządzi jakiś fajny fotomontaż z Matrixa). I jeśli nie wywinie mi żadnego numeru, będę chciał pozostać tu jeszcz chwilę (obawiam się, że w innych klubach nie ma tylu sympatycznych postrzeleńców). Zresztą, ostatniego czerwca chciałbym zapiąć przyczepę i pojechać na urlop, może morze??? (Kik, bym jechał przez Zgierz!). Mam nadzieję, że zasilę w tym roku mój własny temat "WEź kangura na wakacje"... Byle tylko jeździł...

MUSI Ale przed podpięciem przyczepki go troszkę potestuj :lol:
No i żebyś się nie ważył "wypisywać" :x
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez KiK piątek, 9 czerwca 2006, 09:39

rustyred napisał(a):No nie wiem, jak maluszek (-szki) reflektowałyby na fakt, że Zgierz zazwyczaj wypada nam mijać około trzeciej w nocy :lol:

No to będziesz zmuszony nieco zweryfikować swój plan jazdy by się dostować czasowo do odwiedzin :lol: ;)

A z tą "przyczepką" to jon ma rację ... lepiej "posprawdzać" torbacza nim się mu dodatkowy ogon przypnie ;)

Kuba
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rustyred sobota, 10 czerwca 2006, 05:31

Kangur - reaktywacja!
Słuchajcie, wyjechałem z wzrsztatu, przejechaem już 40 (czterdzieści) kilometrów (jesjesjes! Łał! Łahał!!!) i DZIAŁA!!! (nie licząc kilkakrotnego zapalenia się tej kontrolki do czujnika temperatury powietrza, co jej jeszcze nie wymieniłem, ale ścigałem się z sejczento sporting i nie mogłem sobie podarować, żeby trochę przewentylować wydech :lol:)
Będę Wam teraz codziennie chyba podawał dystans od reaktywacji, nawet sobie zapisałem, ile miał na liczniku w bramie warsztatu. Ba tak, zgadzam się z Wami, zamierzam go teraz popróbować. A przed wyjazdem i tak wydrukuję sobie stronę z działu "Pomagajmy sobie". No i sam się tam wreszcie wpiszę, bo chyba jeszcze zalegam?

P.S. Sejczento zostało w tyle :)
rustyred - Radek
(kiedyś miał Kangura)
Avatar użytkownika
rustyred
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 379
Dołączył(a): środa, 21 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kerry sobota, 10 czerwca 2006, 05:50

rustyred napisał(a):P.S. Sejczento zostało w tyle :)

Ale odkrycie!
:D :D :D :wink:
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez Bullitt sobota, 10 czerwca 2006, 07:11

kerry napisał(a):
rustyred napisał(a):P.S. Sejczento zostało w tyle :)

Ale odkrycie!
:D :D :D :wink:


Czasami można się zdziwić :mrgreen: Jest sporo fajnie zrobionych :idea:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez Bullitt sobota, 10 czerwca 2006, 07:15

rustyred napisał(a):Kangur - reaktywacja!
Słuchajcie, wyjechałem z wzrsztatu, przejechaem już 40 (czterdzieści) kilometrów (jesjesjes! Łał! Łahał!!!) i DZIAŁA!!! (nie licząc kilkakrotnego zapalenia się tej kontrolki do czujnika temperatury powietrza, co jej jeszcze nie wymieniłem, ale ścigałem się z sejczento sporting i nie mogłem sobie podarować, żeby trochę przewentylować wydech :lol:)


Oby to juz koniec kłopotów i początek radości z Kangoorka.

rustyred napisał(a):Będę Wam teraz codziennie chyba podawał dystans od reaktywacji, nawet sobie zapisałem, ile miał na liczniku w bramie warsztatu. Ba tak, zgadzam się z Wami, zamierzam go teraz popróbować. A przed wyjazdem i tak wydrukuję sobie stronę z działu "Pomagajmy sobie". No i sam się tam wreszcie wpiszę, bo chyba jeszcze zalegam?


Na pomoc zawsze mozesz liczyć. Mnie co prawda nie ma na liście, ale telefon ma sporo osób.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez jon104 sobota, 10 czerwca 2006, 07:50

No to pisz jak śmiga :!:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez _ONE_ sobota, 10 czerwca 2006, 08:30

Fabrycznego sportasia zrobić to nie problem... ale jak trafisz na takiego z trubinką, to tylko powąchasz jego smrodzik :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości