przyznać się!

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez branio poniedziałek, 6 listopada 2006, 19:12

Szykuj torta na Babice a przynajmniej świeczki :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Downunder poniedziałek, 6 listopada 2006, 19:26

Tu chyba dużo zależy od też od szczęścia , przeznaczenia itp.itd tak jak chyba wszystko !
Można jeżdzić z głową jak i bez niej , zresztą to widać na ulicach naszych miast . Ja uważam , że należy jeżdzić w ten sposób by sobie i innym nie zrobić krzywdy !! I mam taką teorię ( chyba tak rzeczywiście jest , ) że większość wypadków jest przez nadmierną prędkość , i zawsze zdejmuje nogę z gazu tam gdzie uważam to zastosowne , jakieś przeczucie ?, nie patrząc na znaki drogowe? Znam osoby które mają teraz kłopoty , mimo tego że jechały 40km/h i takie którym się nic nie stało przy dużo , dużo wiekszej prędkości !
Przeznaczenie !
Droga Wrocław -Warszawa , zjazd na Warszawę W P.T , na wysokośći Ikea , lato ,pusta droga , prawie tylko tiry , kieruje moja żona , dzieci śpią, , ja przysnąłem trochę bo się zmieniliśmy , budzę się patrzę a Ona 130 k/ha ( jeszcze nie miałem kangoorka )mówię zwolnij ,bo to różnie może być , co ty tam ......ble ,ble ,ble odpowiada , mówię zwolnij bo wysiadam .......cenzura ,...... , zapamiętam to do końca moich dni !! zdążyła zredukować do 90km/h ,............. i ominąć psa ,
przy 130 to już dodajcie sobie sami , ...
Renault Kangoo 1.2 RNA 2000r 8V D7F 60KM żółty dziewczynka

Down under

Obrazek
Avatar użytkownika
Downunder
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1116
Dołączył(a): czwartek, 26 października 2006, 23:00
Lokalizacja: Warszawa /Wrocław/?

Postprzez sw poniedziałek, 6 listopada 2006, 19:53

A ja zauważyłem, że aby zdarzył się wypadek, to zwykle muszą zostać złamane przynajmniej 2 przepisy (przez jednego prowadzącego lub kilku uczestniczących w wypadku).
Ponieważ łamanie przepisów jest u nas powszechne, to można założyć, że jeśli łamiesz przepis, to sam się prosisz o wypadek. Nigdy nie wolno zakładać, że inni zachowają się przepisowo.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez Wiz poniedziałek, 6 listopada 2006, 21:41

Wracajac do predkosci to powiem tak: utrzymaj przepisowa predkosc w wawie, tam jadac jak wszyscy przecietnie jedziesz od 80 do 100 (wyjatki oczywiscie sie zdazaja i nazywaja korki :) ). Ta sama predkosc na osiedlu juz wszystkim przeszkadza i prawie nikt tak nie jedzi. W obu przypadkach ograniczenie jest to samo 50 (oczywiscie mowie o osiedlach bez strefy zolwia czyli 20km/h) :!:
Wiec jak widac jazda z glowa jest mozliwa.
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez sw poniedziałek, 6 listopada 2006, 21:52

Oczywiście, że jazda z głową jest możliwa, tyle że nie można moim zdaniem stwierdzić "zawsze jeżdżę z głową". A jeśli tak nie można stwierdzić, to zawsze trzeba zostawić trochę "zasobów" na to nieprzewidziane.

Zasoby, czyli - kilka wolnych koni, wcześniejsze hamowanie, itp.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości