Kwiatek

Off-topic: tematy związane z techniką

Kwiatek

Postprzez Bullitt czwartek, 12 kwietnia 2007, 07:38

Na szczęście nie tak groźny jak niedokręcony rozrząd... Wczoraj wymieniałem olej w autku, które było przykładnie (jak się okazało "przykładnie") i regularnie serwisowane. Co prawda nie w ASO pewnej szacownej marki, ale w warsztacie prowadzonym przez szefa jednego z warszawskich ASO firmy uwazanej przez wiekszosc tu piszących za najlepszą :wink: Pomijając demolkę przeprowadzona w układzie hamulcowym - wywalił wszystkie blaszki antywibracyjne i spręzynki dociskajace klocki "bo sie zaciera" do tego klocki doszlifowane, tak ze stukały w zaciskach... a wystarczyło wyczyscic i nasmarowac. OK, juz poprawione.Mysle, moze facet nie zna sie na hamulcach. Poduszka skrzyni - dwa lata temu załozona f-my Technorot, urwała sie zdaniem poprezdniego właściciela po tygodniu. Przy regularnym serwisowaniu pan mechanik tego nie zauwazył... a dzwignia tak latała, ze przy 5000 obr/min nie dalo sie e bieg trafic :lol: Wczorajsze odkrycie - korek spustowy oleju wkręcony na pakuły...jak to mawia jeden znany tuner diesli "cycki do samej ziemi opadaja". A kolega tam jeździ dalej z następnym samochodem, teraz dCi... A mi sie ludzie dziwia, ze sam wszystko robie przy samochodach...

Uffffffff lepiej mi :lol: :lol: :lol:

P.S. Zazdroszczę posiadaczom 1.6 16V kontroli poziomu oleju :wink: :lol: niniejszym ich serdecznie pozdrawiając :lol:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez Rafal czwartek, 12 kwietnia 2007, 08:26

nie wiem czym sie irytujesz, chleb powszedni...hehheh
byłem na przeglądzie kangoora, bagatela niecałe 1000pln,mialem nadzieje ze chociaż odkręcą bębny (mam tam chyba tone błota, i wyje przy hamowaniu, albo nawet bez hamowania..), a Ci dali mi zapach samochodowy w kształcie renault, a błoto jak było tak jest....
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kwiatek

Postprzez Lucass czwartek, 12 kwietnia 2007, 08:38

Bullitt napisał(a):Zazdroszczę posiadaczom 1.6 16V kontroli poziomu oleju :wink: :lol: niniejszym ich serdecznie pozdrawiając :lol:

No właśnie, sam sie często w wolnych chwilach zastanawiam po jaka kiszkę mam ten bagnet :roll: :wink: :lol:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez shoti czwartek, 12 kwietnia 2007, 09:19

Lucass ,ja bym chciał 1,6 16v. Przynajmniej troche ruchu bym zażył....to co z tym swapem ? :wink: :roll:
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Re: Kwiatek

Postprzez MZ_MZ czwartek, 12 kwietnia 2007, 09:47

Lucass napisał(a):
Bullitt napisał(a):Zazdroszczę posiadaczom 1.6 16V kontroli poziomu oleju :wink: :lol: niniejszym ich serdecznie pozdrawiając :lol:

No właśnie, sam sie często w wolnych chwilach zastanawiam po jaka kiszkę mam ten bagnet :roll: :wink: :lol:



Zawsze można w tym miejscu wstawić zastępczy bagnet jako czujnik temperatury oleju. Widziałem coś tekiego w niegdyś najpopularniejszym aucie. :P
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Postprzez Lucass czwartek, 12 kwietnia 2007, 11:01

shoti napisał(a):Lucass ,ja bym chciał 1,6 16v. Przynajmniej troche ruchu bym zażył....to co z tym swapem ? :wink: :roll:


Jak dojrzeję (emocjonalnie, finansowo, logistycznie) do 1,8 albo i 2,0 to proszę bardzo. :lol:
Ale to może potrwać... Zwłaszcza pkt 2. :(
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Kwiatek

Postprzez Bullitt czwartek, 12 kwietnia 2007, 12:16

Lucass napisał(a):
Bullitt napisał(a):Zazdroszczę posiadaczom 1.6 16V kontroli poziomu oleju :wink: :lol: niniejszym ich serdecznie pozdrawiając :lol:

No właśnie, sam sie często w wolnych chwilach zastanawiam po jaka kiszkę mam ten bagnet :roll: :wink: :lol:


Po to, zeby przy nalewaniu sprawdzić poziom :lol: :lol: :lol:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez Bullitt czwartek, 12 kwietnia 2007, 12:17

Rafal napisał(a):nie wiem czym sie irytujesz, chleb powszedni...hehheh
byłem na przeglądzie kangoora, bagatela niecałe 1000pln,mialem nadzieje ze chociaż odkręcą bębny (mam tam chyba tone błota, i wyje przy hamowaniu, albo nawet bez hamowania..), a Ci dali mi zapach samochodowy w kształcie renault, a błoto jak było tak jest....


To nie jest normalne...
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez Bullitt czwartek, 12 kwietnia 2007, 12:18

shoti napisał(a):Lucass ,ja bym chciał 1,6 16v. Przynajmniej troche ruchu bym zażył....to co z tym swapem ? :wink: :roll:


A chcesz kupic 1.6 16V? :wink: I to mocniejsza wersje :twisted:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez branio czwartek, 12 kwietnia 2007, 15:00

Robert :!:
Takie pierdoły to norma :twisted:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości