ESP w każdym aucie?

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez lam3r środa, 9 maja 2007, 21:54

siwy261976 napisał(a):niemartwcie sie dopóki jest na śiwecie pieniądz pod jakąkolwiek postacią i homo chciwus :) tak szybko do teg nie dojdzie bo zawsze sie rozbije o pieniądze :)


No własnie tego się obawiam, na tym można zrobic niezłą kasę... a zapłacą kupujący. Wpierw uchwala się ustawę, że od np. 2020 bedzie obowiazek, a później każe się ludziom płacic;-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Rafal poniedziałek, 14 maja 2007, 09:07

ale mnie to podkur.... znowu o 20% spadnie liczba ofiar, czyli jeszcze jak bedzie przepis zeby cały czas jezdzic na długich to juz liczba ofiar bedzie ujemna i po kazdym 1000km bedzie sie rodzic dziecko w samochodzie...
jade sobie "7" do gdanska, 120km/h - zeby mnie 25 tonowa betoniarka nie probowala wiecej wyprzedzac, i z za zakretu widze 2 tiry na kolizyjnym, ok damy rade w 3 sie zmiescic, gdyby nie to ze jeszcze audi wyprzedza wyprzedzajce sie po ciągłej tiry...i co teraz, gdzie mam sobie ten ESP i swiatla wsadzic???

a tak apropos "czarnej skrzynki" i gps i blututuki na znakach drogowych, to slyszalem ze tak calkowicie realnie juz niedlugo kazde nowe auto w EU bedzie wyposazone w elektroniczny tachograf- szczeze to niewyobrazam sobie tego na polskich drogach....
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez siwy261976 wtorek, 15 maja 2007, 05:42

były juz propozycje założenia liczników i placenia od km przejechanego, na szczęście to na razie upadło (ale lepiej utajnic tego posta bo jakiś polityk przeczyta i sobie jeszcze o tym przypomni)
Ja tam nie jestem zwolennikie świateł, ale moim zdaniem ESP i jemu podobne systemy dają więcej niz te wszystkie sztuczne zabiegi typu włacz światła, lub stawianie zaniżonych znaków ograniczenia preędkości:)
ObrazekObrazek
siwy , Szczecin, Kangoo 1,4 RN 1999r. bordo - metalic :) zahaczony
Avatar użytkownika
siwy261976
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 474
Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 23:00
Lokalizacja: szczecin

Postprzez sw środa, 16 maja 2007, 07:35

Rafal napisał(a):wyprzedzajce sie po ciągłej tiry...i co teraz, gdzie mam sobie ten ESP i swiatla wsadzic???


ESP ma Ci dać poczucie bezpieczeństwa w ostatnich chwilach życia, a światła posłużą jako pierwsze znicze...
Wiesz, jak Ci samolot na glowe spadnie, to ESP tez sie nie przyda, ale sa sytuacje, gdzie owszem, pomoze.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości