wydzielony: 4467 - historia mojego torbacza

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez 4467 sobota, 21 lipca 2007, 18:11

witam.a teraz opisze wam moja historie-od pewnego czasu mam same problemy z kangurkiem 1,4 gaz -w marcu, mechanik -kolega-stwierdzil ze pasowalo by wymienic uszczelke pod glowica bo troche juz roczy - i to jest poczatek moich problemow-1.kwiecien wymiana uszczelki-zatarcie zaworu zwrotnego w pompie olejowej-przytartr panewki 2.czewiec-oddaje kangusia do wymiany panewek-trwa to jakis czas 3.lipec-odbior kangusia pelne zadowolenie-a tu blokada skrzyni biegow-rozlecialo sie lozysko na polosce 4.lipiec-jeszce raz rozbiorka mojego kangusia-cale zawieszenie rozbierane aby dostac sie do skrzyni-moj urlop aby pomoc przy remoncie-gotowe -wjazd z warsztatu i znowu blokada skrzyni 5.lipiec-kupno nowej-uzywanej i montaz-pelne zadowolenie-dziala 6.wieczor po odbiorze kangusia -usmiech na twarzy -dojazd do domu -a tu plama pod kangusiem-padl przewod wspomaganai 7.lipiec-wymiana przewodu-juz wiem gdzie mozna w krakowie zarobic przewod gumowy-gotowe-pelny usmiech i zadowolenie 8. lipiec-wyciek oleju -uszczelka na walku pod rozrzadem-wymiana-gotowe-pelen usmiech i zadowolenie 9.lipic-sa obroty albo ich niema-silnik krokowy ok -swiece do wymiany -zrobione-w miare-moze zostac-pada podejzenie na pompe paliwa -moze pozniej-chcialbym troche pojezdzic .10.cos skrzypi i szczela pada na sinebloki na wachaczu 11.lipiec-znowu wyciek oleju-tym razem na polosce-wymiana uszczelki wraz z oslona gumowa-gotowe-pelen usmiech i zadowolenie 12.lipec- jakims cudem odkrecily sie sruby mocujace lape skrzyni i trach-dzisiaj robimy szpilki zamaist srub zawieszamy gotowe -usmiech-jeszcze wymiana filtru paliwa i sinebloki i ok -wcale nie -kangus nie ma ochoty pojezdzic-odpalil ale nie reaguje na gaz -tak 3,4 razy i koniec - nie slychac pompy paliwa-moze 13.lipiec labo 134lipiec i tak dalej -CO KOLEDZY NATO -MAM UDUSIC-TYLKO KOGO
Avatar użytkownika
4467
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 192
Dołączył(a): wtorek, 10 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Małopolska/Kraków

Postprzez kerry poniedziałek, 23 lipca 2007, 06:41

4467: jedyne co mi przychodzi do głowy - przypomnij sobie, czy kogoś nie obraziłeś ostatnio, nie zabiłeś czyjegoś męża, nie rozjechałeś kota? Następnie kup miesięcznik "wróżka". Numer do egzorcysty znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA... :lol: :lol: :lol:
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez MK poniedziałek, 23 lipca 2007, 08:02

Poza tym masz takie przeżycia,że zalóż swój wątek. :roll:
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez ROBAK poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:58

A raczej MEGA wątek :))) bo do MEGA przeżyć musi być MEGA WĄTEK

BARDZO BARDZO jest mi przykro ,że tak kaszaniło się PERMANĘTNIE .
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez kerry wtorek, 24 lipca 2007, 06:36

...nentnie... :wink:
Siedem latek na karku (razem czternaście)...:)))
ObrazekObrazek
Czerwone RN 2000 drzwi rulez! :)
Avatar użytkownika
kerry
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 900
Dołączył(a): poniedziałek, 31 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Jelenia Góra, Lubiechowa

Postprzez B52 wtorek, 24 lipca 2007, 07:16

4467 napisał(a):witam.a teraz opisze wam moja historie-od pewnego czasu mam same problemy z kangurkiem 1,4 gaz -w marcu, mechanik -kolega-stwierdzil ze pasowalo by wymienic uszczelke pod glowica bo troche juz roczy - i to jest poczatek moich problemow-1.kwiecien wymiana uszczelki-zatarcie zaworu zwrotnego w pompie olejowej-przytartr panewki 2.czewiec-oddaje kangusia do wymiany panewek-trwa to jakis czas 3.lipec-odbior kangusia pelne zadowolenie-a tu blokada skrzyni biegow-rozlecialo sie lozysko na polosce 4.lipiec-jeszce raz rozbiorka mojego kangusia-cale zawieszenie rozbierane aby dostac sie do skrzyni-moj urlop aby pomoc przy remoncie-gotowe -wjazd z warsztatu i znowu blokada skrzyni 5.lipiec-kupno nowej-uzywanej i montaz-pelne zadowolenie-dziala 6.wieczor po odbiorze kangusia -usmiech na twarzy -dojazd do domu -a tu plama pod kangusiem-padl przewod wspomaganai 7.lipiec-wymiana przewodu-juz wiem gdzie mozna w krakowie zarobic przewod gumowy-gotowe-pelny usmiech i zadowolenie 8. lipiec-wyciek oleju -uszczelka na walku pod rozrzadem-wymiana-gotowe-pelen usmiech i zadowolenie 9.lipic-sa obroty albo ich niema-silnik krokowy ok -swiece do wymiany -zrobione-w miare-moze zostac-pada podejzenie na pompe paliwa -moze pozniej-chcialbym troche pojezdzic .10.cos skrzypi i szczela pada na sinebloki na wachaczu 11.lipiec-znowu wyciek oleju-tym razem na polosce-wymiana uszczelki wraz z oslona gumowa-gotowe-pelen usmiech i zadowolenie 12.lipec- jakims cudem odkrecily sie sruby mocujace lape skrzyni i trach-dzisiaj robimy szpilki zamaist srub zawieszamy gotowe -usmiech-jeszcze wymiana filtru paliwa i sinebloki i ok -wcale nie -kangus nie ma ochoty pojezdzic-odpalil ale nie reaguje na gaz -tak 3,4 razy i koniec - nie slychac pompy paliwa-moze 13.lipiec labo 134lipiec i tak dalej -CO KOLEDZY NATO -MAM UDUSIC-TYLKO KOGO


a komu te obfite przeżycia przeszkadzały :?: że zgłosił do usunięcia ? każdego może to spotkać , tylko trzeba najpierw przeczytać :lol:
Avatar użytkownika
B52
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 117
Dołączył(a): czwartek, 10 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: sznurowo podgórne

Postprzez ROBAK wtorek, 24 lipca 2007, 20:46

kerry napisał(a):...nentnie... :wink:


Upssss ,oczywiście ogonek razi :))
Pozdrawiam - ROBAK
Moja strona - WWW - serdeczne zapraszam.

Obrazek
Avatar użytkownika
ROBAK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1130
Dołączył(a): wtorek, 2 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Warszawa-BEMOWO

Postprzez KiK czwartek, 16 sierpnia 2007, 08:54

B52 napisał(a): a komu te obfite przeżycia przeszkadzały :?: że zgłosił do usunięcia ?


Nikomu nie wadziły - po prostu zgłoszono do wydzielenia. ... no bo temat rozwojowy ;)

Kuba

PS: pojawiam się i znikam ... to chyba powinno być moje nowe motto ;)
www.pomozlence.pl/aukcja.html
Czarny XX Super Blackbird '01
Granatowy C8 2,2 '03
Czerwony Kangoorek 1,4 `99 ... już ex
Avatar użytkownika
KiK
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes i jego Pomocnik naszego klubu, NIEEECH ŻYYYJEEE NAM!
 
Posty: 1323
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2006, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez 4467 piątek, 19 października 2007, 21:18

witam.troche to trwało ale jeżdzi i ma się dobrze ,po za tym ze rano ma problemy (malutkie) z odpaleniem (3 ,4 start i pali) :lol: egzorcyzmy odprawione i jest nawet do sprzedania :P
Avatar użytkownika
4467
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 192
Dołączył(a): wtorek, 10 stycznia 2006, 00:00
Lokalizacja: Małopolska/Kraków


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości