Zima

Off-topic: tematy związane z techniką

Zima

Postprzez lam3r niedziela, 11 listopada 2007, 14:55

A we Wrocławiu śnieży śnieg...:-) Kto zmienił już na zimówki? Ja umówiłem się tydzień temu na piątek 16-tego... wygląda na to, że trochę pojeżdżę na letnich po śniegu:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez KangooMir niedziela, 11 listopada 2007, 15:35

Ja na zimówkach pomykam już od 3 tyg . Zawsze zmieniam kiedy średnia temperatura nie przekracza 10 stopni. I nie stoję w kolejkach :D :D
Kangoorzyca 1,5DCI, 2003, 65KM,
niebieska samiczka z klimatyzowaną torbą
Avatar użytkownika
KangooMir
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 123
Dołączył(a): sobota, 18 sierpnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Kielce

Postprzez lam3r niedziela, 11 listopada 2007, 15:53

KangooMir napisał(a):Ja na zimówkach pomykam już od 3 tyg . Zawsze zmieniam kiedy średnia temperatura nie przekracza 10 stopni. I nie stoję w kolejkach :D :D


W kolejce stał nie będę umawiałem się tydzień temu na taki termin, bo uznałem, że będzie OK.
Z tego co zauważyłem, to na mokrej nawierzchni (deszcz) letnie mi się lepiej sprawują. Dlatego też, ze zmianą na zimowe czekam do końca... zakładam jednak, że to kwestia opon - ja mam jakies Dunlopy, ale się na tym nie znam:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Masaccio niedziela, 11 listopada 2007, 17:11

Ja zmieniłem dzisiaj na zimowe (koła), ale już wczoraj by się przydało.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dominik niedziela, 11 listopada 2007, 19:40

Masaccio napisał(a):Ja zmieniłem dzisiaj na zimowe (koła), ale już wczoraj by się przydało.

no tak narazie zabronili handlować, a nie zmieniać koła :wink:
F8Q 1,9/65/ 283 kkm, 1999r GRIS FJORD MET. 2CT (920) klima,relingi,zahaczony,CB,naklejki klubowe, Leichtmetallfelgen
Obrazek
Avatar użytkownika
dominik
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 589
Dołączył(a): poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Postprzez Kauczuk niedziela, 11 listopada 2007, 20:36

Ja jeszcze jeżdzę na letnich (łysych). Póki co nie mam czasu żeby czekać u wulkanizatora godzinę czy dwie aż mi założy opony na felgi. Bo z przełożeniem kół to sobie poradzę...
Pozdrawiam wszystkich
Avatar użytkownika
Kauczuk
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 98
Dołączył(a): piątek, 3 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Masaccio niedziela, 11 listopada 2007, 20:40

dominik napisał(a):
Masaccio napisał(a):Ja zmieniłem dzisiaj na zimowe (koła), ale już wczoraj by się przydało.

no tak narazie zabronili handlować, a nie zmieniać koła :wink:
Sam u siebie możesz nawet handlować, tym bardziej zmieniać koła :lol:
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Wiz niedziela, 11 listopada 2007, 23:49

Apropo zimy i letnich opon.
Jakis czas temu zakupilem takowe oponki oczywiscie letniaczki. Opinia o nich brzmi: opona produkowana przez firme robiaca kapcie dla sportu - mysle sobie przerost formy nad trescia w Kangoorze. Jednak po przemysleniu sprawy doszedlem do wniosku ze tylko guma trzyma mnie na tym swiecie jeszcze :) Wiec kupilem.
Wracajac do zimy, to do wczoraj kiedy to temperatura byla raczej niska, niezaleznie czy bylo sucho czy mokro sprawowaly sie FANTASTYCZNIE :!: wczesniej jezdzilem na Kleberach i juz myslalem ze jest dobrze. Teraz zweryfikowalem zdanie :!: Jest MEGA :!: Polecam wszystkim z ciezka noga. Jutro bedzie test sniegowy, bo umowiony jestem na wtorek :?
Niestety od wtorku wersja tranwaj czyli waski rozstaw i dluzsza droga hamowania - zeby nie narty to bym powiedzial ze nienawidze zimy :D
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez Mowso poniedziałek, 12 listopada 2007, 10:15

he he widzisz z zrzekałeś sie kiedyś że zimy nie polubisz i co ?? :) A ja w tym roku musze przetestować Twój patent trzymania nart i desek na kratce i schowku :D bo mi sie w zeszłym roku spodobał
--
Pozdrawiam
Srebny torbacz 1,5 dci 2003r
Mowso
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 92
Dołączył(a): piątek, 31 sierpnia 2007, 23:00
Lokalizacja: Żory

Postprzez Masaccio wtorek, 13 listopada 2007, 19:33

Chyba zimowe opony uratowały mojego kangoora przed większymi szkodami

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Koleś wymusił pierwszeństwo, zdążyłem uciec trochę na prawo i nieco wyhamować, niestety stłuczka była nieunikniona.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości