Liquid Petroleum Gas

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez zuwik poniedziałek, 8 listopada 2004, 20:09

E :!: Ja bym tam pomyślał że do zajetentego Scenic'a 4x4, więc wieszaj :!: Tak wogóle to powiem więcej, to jest zajetentaki pomysł :!: :!:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:27

"wieszaj" - ale jak????????
ja to bym cgcial w obudowie ze swiatełkiem! POzatym trzeba sie zastanowić czy to w przypadku sylwetki kangoora nie bedzie wygladac szpetnie!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Brada wtorek, 9 listopada 2004, 00:43

Gdyby mnie było stać na zamontowanie gazu do swojego kangura za tyle szmalu, no i gdybym jeszcze miał kangura, to też bym sie zastanawiał nad zawieszeniem go z tyłu. Rafał jednak słusznie zauważył że wyglądałoby to jak g... w lesie! To ładnie wygląda tylko w terenówkach i bardzo starych oldboyach. A myśleliście żeby podwiesić jakoś koło pod sufitem w części bagażowej? No miejsca jest sporo... hmmm ciekawe!
Avatar użytkownika
Brada
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 465
Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Sobótka

Postprzez zuwik wtorek, 9 listopada 2004, 11:46

Ale kangoorkowe koło nie jest duże i jeśli wisiałoby bez jakiejś obudowy myślę że proporcje byłyby zachowane... można zrobić mały fotomontaż i sprawdzić, jak znajdę chwilkę to może mi się uda... A może nie, zobaczymy :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jaca środa, 10 listopada 2004, 02:32

CZesc!
jakos od 4 lat mam kangurka jeszcze ani razu nie zmienailem kola !! (wszystkie gumy orginal) 8O
Od roku mam istalacje gazowa, a w bagazniku na codzien nie woze zapasu. Teraz sie zastanawiam czy ten zapas co lezy w domu jest jeszce"sprawny" boje sie dotknac czy sie nie rozsypie w pyl???!! :P :P :P :P
e-mail: jacekn@vp.pl
Pampa 1.4 1999 LPG
Avatar użytkownika
jaca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 5 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: GDANSK

Postprzez Rafal niedziela, 14 listopada 2004, 20:46

kurde ten pomysł z kolem pod sufitem jest niezły. ale jak to wpłynie na wysokość "metacentryczną" (na statkach nią określa sie stabilność)
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik niedziela, 14 listopada 2004, 21:12

Hehe, skrzywienie zawodowe? :lol: (z tego co czytałem trochę na statku spędziłeś :) ) No nie wiem, kangurek i bez tego dość mocno się chyli... Chyba że wypełnisz koło helem, to powinno trochę odciązyć dach :lol: Na mój gust - bad idea... Już lepiej zrezygnować z troszki miejsca i zrobić mały pojemniczek gdzieś z boku bagażnika...
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Brada poniedziałek, 15 listopada 2004, 02:27

No coż... ja tylko dałem pomysł :-) Inżynierem wodno-lądowym nie jestem, więc nie wiem co z tego można zrobić! Widziałem natomiast kangury przystosowane np jako pomoc medyczna, lub warsztat na kółkach i ciężkich półek pod sufitem było sporo! Oczywiście pomysł z jakimś pojemnikiem na koło z boku - jest do przełknięcia!
Posiadaczem kangura (UWAGA: poraz pierwszy te słowa z moich ust, tzn. z mojej klawiatury) JESZCZE nie jestem, więc z chęcią przyglądnę się waszym rozwiązaniom - może zastosuje w przyszłym włochaczu!
Avatar użytkownika
Brada
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 465
Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Sobótka

Postprzez Rafal poniedziałek, 15 listopada 2004, 17:25

zeszlismy troche z tematu ale nie wiem czy wiecie ze kangoora przewrocic sie nie da. No moze jakby ktos sie parł...!!! Ale ja mialem test loasia jak mi palant wyjechal , ale na to nie ma dowodow, sa natomiast fotki z rajdu MOST. Jak wiecie bylem tam odwiedzic Brode i jezdzilem swoim kangoorem na 3 kolach. Na poczatku balem sie o wywrotke ale "szedl jak przecinak".
PS. jak ktos nie widzial to odsylam do galerii.
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez shoem środa, 17 listopada 2004, 16:55

Witam... tak się składa że i ja również od miesiąca jeżdzę swiom Kangoo z butlą zamiast zapasu. Też mam sekwensa, wszystko gra z tym że od początku tak jakby na wyższych obrotach samochód nie dostawał tyle gazu ile by potrzebował. Rafał pisał że jego Kanguś rozpędza się do 160 i mój też, tyle że na benzynie na gazie to max 145. Myślę że to sprawa regulacji ale u mnie w Słupsku z dobrym specjalistą jest problem. tak więc prośba do Rafała, czy możesz mi poecić kogoś dobrego??? Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
Shoem (...obecnie niezakangoorzony...)
Kangoo 1,4 OCEAN LPG (...to była fura...)
Słupsk
Avatar użytkownika
shoem
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 217
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Słupsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości