Czy umiesz jeździć - ankieta!

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez zuwik poniedziałek, 29 listopada 2004, 17:08

Są też manewry, które przyprawiają TIRowców o zdębienie włosów. Dużo ludzi zapomina, że mają do czynienia z 30 tonami żywej wagi i jakby nigdy nic "wyturlają" się z podporządkowanej. Taki TIRowiec nie ma co hamowac, bo gwałtowne depnięcie zmniejszy prędkość do wypadku o 5km/h... Ale najgorszy typ to dziane wymalowane dupcie prowadzące meśki 300konne w kozakach po kolana na szpilce. Nie jestem damskim bokserem, ale takie z nich DAMY :? jak akumulatory: ino ładować :evil:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 29 listopada 2004, 23:09

Ja to z kobietami kierowcami nie mialem zlych wspomnien, czasem sie zdarzy ale czesciej to nadmiar testosteronu powoduje sytuacje grozace wypadkiem. Fakt jest taki ze jest to zarazliwe, bo jak taki duren (albo kobitka) zajedzie komus droge (np) to inni w odwecie... i to sa ostatnie sekundy przed wypadkiem
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez PanKot wtorek, 30 listopada 2004, 01:15

Jeżeli chodzi o kobiety za kierownicą to ja bym to ujął tak: niektóre z nich jeżdżą bardzo dobrze. I tyle. Natomiast facet w berecie z "antenką" za kierownicą to jest dopiero nieszczęście na drodze.
Ostatnio jechałem sobie spokojnie za Ładą Samarą. Zamierzałem wyprzedzić ale nie dało się bo ulica wąska i cigle coś jechało z przeciwka.
Łada zwalnia - myślę dobrze. Łada mruga w prawo - myślę - super, jest tam brama wjazdowa to pewnie do niej skręca. To ja teraz ją wyprzedzę tym bardziej, że z przewciwka zrobiło się pusto. Zjeżdżam w lewo i w tym momencie widzę jak kierowca (właśnie - w berecie z "antenką") z prawym kierunkiem zjeżdża na lewy pas aby większym łukiem wejść w bramę. Ledwo wyhamowałem. Niedużo brakowało a docisnąłby mnie do lewego krawężnika (był wyjątkowo wysoki krawężnik). Zatrzymałem się i gdyby nie to, że padał deszcz to chyba przegryzłbym mu opony ze złości. dojazd do bramy szeroki - przytosowany dla autobusów. Brama również szeroka.
Dlaczego ten "berciarz" zrobił taki manewr? Nie rozumiem!!!
Tak więc powtarzam: facet w berecie z "antenką" za kierownicą to jest dopiero nieszczęście na drodze .
Blondynka - przy takim - to jest "mały Pikuś".
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lukasz_Kangoo wtorek, 30 listopada 2004, 09:08

PanKot napisał(a):Dlaczego ten "berciarz" zrobił taki manewr? Nie rozumiem!!!


A dlatego, że wcześniej jeździł furmanką, a tam jak za ostro zakręt weźmiesz, to sie dyszel połamie ;)
I to tak z przyzwyczajenia ;)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mona czwartek, 2 grudnia 2004, 01:53

Ha,ha,ha,ha :D :D :D Oj z tym dyszlem to dobre. Uśmiałem się jak pszczoła. A jeśli chodzi o kobiety za kierownicą to muszę tu trochę pokadzić mojej. Na trasie prowadzi autko znakomicie,buców ma w pogardzie, gorzej jest (niestety) z parkowaniem tyłem :cry: . Pierwsza poważniejsza rysa na naszym Kangoorku. Wgniotka na drzwiach i nadtłuczony migacz. A wszystko to na wysokości metr trzydzieści.Tylko kobieta tak potrafi. No i nie zauważa pozdrawiających Ją forumowiczów w swoich maszynach.
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez sw czwartek, 2 grudnia 2004, 10:37

ja tez sie dlugo uczylem tylu w kangurze. I dalej nie jestem w stanie wyczuc dokladniej niz do 10-20cm konca auta. A w poprzednich parkowalem na grubosc lakieru. Niestety, jeszcze 30kkm i bede umial.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez zuwik czwartek, 2 grudnia 2004, 17:02

Poproście Janusza (jon104) żeby wrzucił fotkę ze swoim patentem i macie problem z głowy :!: :wink: A ja mam swój patent - głowa 20cm od lusterka bocznego i widzę tylne koło :D A w nocy to pikuś, bo światło na asfalcie (od lampki cofania) "urywa się" równo ze zderzakiem. A lusterka to taaaaaaaaaakie mamy, że z mniejszymi to ja się gubię :lol:
Ostatnio edytowano niedziela, 5 grudnia 2004, 13:00 przez zuwik, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez AdiK czwartek, 2 grudnia 2004, 19:13

Lusterka są super ale tylko ten starszy model bo tym nowym troche wysokości brakuje.
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez orys piątek, 3 grudnia 2004, 10:29

Nie wiem czy wy też spotkaliście się z taką sytuacją:

Jestem na światłach, pali się czerwone, obok stoi kobieta niezależnie jakim autam, lepszym gorszym mało istotne, rozglądam się co tam ciekawego na tym świecie się dzieje i nagle wzrok mój i kobiety się spotka, ja z natury nigdy się nie ścigam (no prawie nigdy) ale zawsze, zawsze po czymś takim kobieta daje szpula ze świteł jak tylko zapali się pomarańczowe
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez michal sobota, 4 grudnia 2004, 16:39

....kobieta daje szpula ze świteł jak tylko zapali się pomarańczowe

Ciekawe :o Orys prześlij nam zdjęcie...... :D
michal
helios 1.5 dci
Avatar użytkownika
michal
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 244
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości