Czy umiesz jeździć - ankieta!

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez jon104 sobota, 4 grudnia 2004, 19:54

Tiaaak. O kobietach za kierownica nie będę się rozpisywał. Pogląd mam ustalony, ale jest mój i tyle.
Natomiast z coraz większym przerażeniem obserwuję poczynania panów o zupełnie już siwych włosach i chociaż mnie do tego stanu (gdybym miał włosy :wink:) mniej latek brakuje niż do młodości durnej i chmurnej to jednak na ten rodzaj "drivers'ów" bacznie zwracam uwagę. :x
Kiedys sprawa prostsza była, albo berecik z antenką albo kapelusz, a teraz autka lepsze ogrzewanie mają i nijak się po nakryciu głowy nie połapiesz. Brak zdecydowania, prędkość dopuszczalna minus 20 km/h, nieprzewidywalne manewry, skret w prawo z lewego pasa (i odwrotnie) to tylko nieliczne przykłady typowych zachowań tych panów :twisted: Oczywiście bez uogólnień :lol:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuwik niedziela, 5 grudnia 2004, 13:04

Mój dziadek: jedzie do skrzyżowania T, droga prosto główna, on będzie skręcał w lewo w podporządkowaną (czyli musi przeciąć pas). Z przeciwka jedzie auto, które ewidentnie ma pierwszeństwo. Dziadek bez zastanowienia ciach facetowi przed nosem. Zdezorientowany pytam dziadka czemu się nie zatrzymał. Dziadek na to: "No przecież mnie widział"... Myślę, że komentarz historii jest zbędny :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez yasak niedziela, 5 grudnia 2004, 13:36

Bardzo niebezpieczne są reklamy bielizny damskiej na dużych bilbordach. Uważam się za niezłego kierowcę, ale również uwielbiam kupować dla żony bieliznę i nadziałbym się oststnio na samochód przedemną właśnie z powodu pięknej pani w pięknej bieliżnie. Jednym słowem reklamy są niebezpieczne.

Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mona czwartek, 9 grudnia 2004, 23:43

Mona napisał(a):Ha,ha,ha,ha :D :D :D Oj z tym dyszlem to dobre. Uśmiałem się jak pszczoła. A jeśli chodzi o kobiety za kierownicą to muszę tu trochę pokadzić mojej. Na trasie prowadzi autko znakomicie,buców ma w pogardzie, gorzej jest (niestety) z parkowaniem tyłem :cry: . Pierwsza poważniejsza rysa na naszym Kangoorku. Wgniotka na drzwiach i nadtłuczony migacz. A wszystko to na wysokości metr trzydzieści.Tylko kobieta tak potrafi. No i nie zauważa pozdrawiających Ją forumowiczów w swoich maszynach.



oszszsz, to zmrol jeden! obsmarował mnie, potwarz!

wcisnęlam, bo była dachówka na murku na wysokości 130! nikt by nie zauważył :!: :twisted: :wink:

znajomy miał stłukę - jechal za ciągnikiem. ciągnik dał kierunkowskaz, że w prawo skręci. znajomy zaczał manewr wyprzedzania, a ciągnik - szust! w lewo odbił, wprost na znajomego.

wychodzi ten nasz znajomy wkur... do pana z ciągnika, i pyta w te słowa: coś pan???!!! pokazujesz, że skręcasz w prawo, a odbijasz w lewo???!!!

a pan z ciągnika: paaanie, ja mam kierunkowskazy zepsute. ja pokazuję, że W OGÓLE SKRĘCAM!!!!!!!!!

zabić
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez Alberciak piątek, 10 grudnia 2004, 07:50

To pewnie jak dodawał gazu to zapalały mu się swiatła stopu :lol:
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez Rafal piątek, 10 grudnia 2004, 13:27

a mi sie przypomnialo jak kiedys ( bylem jeszcze maly) tato wiozl nas po autostradzie gdzies na poludniu pl az tu nagle (byl wieczor) furmanka jedzie w poprzek drogi. Rolnik wydziobal sobie dziur w plocie i jezdzil na skroty. Panika,pisk opon, a on spokojnie podniosl reke dajac znak zebysmy sie zatrzmali bo on przejezdza... Nie wiem jaki jest lostego czlowieka, ale napewno jest zal mi tego konia ktory ciagnal furmanke...
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez sw piątek, 10 grudnia 2004, 21:02

NAwiążę do wątku CB. Tekst na A-4:
"koledzy zwolnijcie trochę, bo jeden z naszych rozmarował jakiegoś gościa na asfalcie i teraz federalni kierują ruchem".
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez kiler sobota, 11 grudnia 2004, 12:21

Według mnie nie można mówić że kobiety nie potrafią jeździć. Znam kilka dziewczyn które bardzo dobrze jeżdżą samochodami.
Zachowanie kierowcy na drodze zależy od umiejętności a nie od płci i wieku.
Głupota i bezmyślność są niebezpieczne. Jak ktoś ma mocne nerwy to niech zajrzy sobie na pewną inetrenetową stronę i zobaczy do czego ludzie są zdolni.


http://www.szakall1.webpark.pl/
kiler- pozory mylą
GG:2540226
Avatar użytkownika
kiler
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00

Postprzez Rafal sobota, 11 grudnia 2004, 15:28

Ja juz kiedys mowilem i to wszystko sie zgadza, z prawdopodobienstwa wynika ze "on" sami sie wyeliminuja.... Pozatym kierowca chyba mial zaburzonyinstynk samozachowawczy... 250 km/h ???? Ciekawe czy jakby bylo z gorki to mialby na liczniku 300???
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Mona sobota, 11 grudnia 2004, 19:26

większość (ale niestety nie wszyscy) takich kierowców eliminuje się sami - normalnie coroczna nagroda Darwina powinna do jednego z nich trafiać - tak jak ci chłopcy, co sie ostatnio w kanale siekierkowskim utopili - sprawdzali się na łuku - rozpędzeni do 180 km/h 8O 8O brawo!

jakiś czas temu na Al.Wilanowskiej gość się zabił, bo jechał z synem (ten całe szczęście przeżył), 160km/h - brawo! 8O 8O

takie przykłady praktycznie słyszy się codziennie. szkoda, że często cierpią w takich przypadkach inni "użytkownicy".
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości