PROPOZYCJA

Off-topic: tematy związane z techniką

Re: PROPOZYCJA

Postprzez skarb czwartek, 5 sierpnia 2010, 22:24

Luuuuuuudzie prosimy was !!! :lol:

Hohla przewodnią siłą kotła !

PS.

Kucharze wszyskich krajów -gotujcie się.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: PROPOZYCJA

Postprzez AdiK czwartek, 5 sierpnia 2010, 23:05

Wracając do tematu to czlowiek się namęczy narobi zdjęć nasiedzi przy kompie a potem jakiś cwaniak co sie nawet dobrze przywitać nie potrafi bedzie korzystał. :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Re: PROPOZYCJA

Postprzez lam3r czwartek, 5 sierpnia 2010, 23:09

skarb napisał(a):Luuuuuuudzie prosimy was !!! :lol:

Hohla przewodnią siłą kotła !

PS.

Kucharze wszyskich krajów -gotujcie się.


Jak trzeba to odejdę, ale problemy pozostaną:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: PROPOZYCJA

Postprzez Lucass środa, 18 sierpnia 2010, 11:05

Moje zdanie jest następujące:
Jeżeli ktoś będzie chciał, a na forum to, czego szuka jest - to to coś znajdzie.
Jeżeli komuś nie chce się szukać, a chciałby od razu gotowe rozwiązanie, to chyba nie u nas. Z całym szacunkiem dla nagłych przypadków, rzadko się one zdarzają aż tak nagle, by nie można było poświecić choćby i godziny na przeszukanie forum. Ale przeszukanie inteligentne, tzn ze świadomym użyciem wyszukiwarki, która wbrew temu, co twierdzą niektórzy, nie jest beznadziejna i idiotyczna. Trzeba tylko przeczytać instrukcję do niej, napisaną dość przystępnym językiem.
Alternatywą jest napisanie alarmującego posta. Zwykle nawet najbardziej zatwardziali tępiciele leni w takich nagłych sytuacjach odpuszczają.
Alternatywą drugą jest Assistance ;) :mrgreen:
Stworzenie specjalnego działu z tutorialami oczywiście jest możliwe, ale póki co nie widzę sensu jego zakładania z jednej zasadniczej przyczyny. JEST ICH ZA MAŁO.
Nie widzę natomiast przeszkód, by inicjatorzy i popierający pomysł zaczęli sami tworzyć tutoriale i je zamieszczać na forum stawiając przez to podwaliny pod nowy dział.
Bo bardzo łatwo mówić/pisać - "zróbmy" - w domyśle - "zróbcie".
Osobiście kilka napisałem i zamieściłem. Nie twierdzę, że napracowałem się po pachy, ale jakiś czas musiałem temu poświęcić i w związku z tym z obrzydzeniem myślę o tym, że ktoś kto nie napisał nigdy żadnego sensownego posta (albo nie zapisał w ogóle nic) naprawi czyjś samochód wg mojego tutoriala i weźmie za to niemałą kasę. Bo warsztatowi mechanicy też nasze forum czytają. Nie tylko zresztą nasze :lol:
Jeżeli zdecydujemy się kiedyś (jak będzie dostatecznie dużo materiału) na stworzenie takiego działu, to dostęp do niego na pewno nie będzie otwarty dla wszystkich. Niestety takie są bandyckie prawa kapitalistycznej ekonomii.

Tutorialowym doicielom mówimy zdecydowane nie! :evil:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: PROPOZYCJA

Postprzez metmac środa, 18 sierpnia 2010, 12:35

Dzięki za odpowiedź. Źle troszku napisałem moją intencje. Chodziło bardziej o taki jeden dłuugi temat, który jakaś jedna osoba uzupełniałaby o materiał przysłany przez użytkowników. W tym momencie siedze i czekam na pieniążki, jak je dostane, zabieram się do roboty przy kangoolocie, oraz postaram się jak najwięcej potem napisać o tym co zostało zrobione, wymienione, czemu i jak. Moja inicjatywa jest bardziej skierowana to stałych bywalców forum, by im uprościć życie, a również uprościć je i sobie. Mój kangoolot czeka na naprawde wielu elementów, takich jak : hamulce (chcem z tyłu założyć tarczowe, jak się uda coś wykminić...), zawieszenie (belka tył, niestety chyba wymiana), skrzynia biegów (oj biedna ta moja 5, myślałem o 6-cio biegowej, zaufany "znawca" mówił że gdyby się postarać to od megane 1.5 dci dałoby rade) no i ten nieszczęsny komputer (jak to tutaj mówią "dyskoteka na desce" to przy moim małe piwo), oraz to co po drodze zepsuje ;-). Będe od siebie samego wymagał tego, by jak najwięcej udokumentować z tych prac. Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
metmac
 

Re: PROPOZYCJA

Postprzez lam3r środa, 18 sierpnia 2010, 13:35

właśnie, właśnie...:-D
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości