kradzież Kangoo

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez jon104 niedziela, 6 lutego 2005, 10:35

:twisted: Po prostu nie mam słów :evil: :evil: :evil: a dodatkowo mi sie palce plączą jak sobie pomyslę :evil: :evil: :evil: Cholera w te blokadę to wierzyłem (też taką mam) i przyznam sie, że przeważnie na krótkie postoje w ciągu dnia tego ustrojstwa nie wciskałem :oops: No teraz to się zmieni (tylko po co?) :cry:
A tak na marginesie, pytanie nieco głupie - ta blokada była wciśnięta :?:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez PanKot niedziela, 6 lutego 2005, 10:47

to straszne. Ja bym się pochlastał jakby ukradli mi kangoorka. Wsólczuję. Byłem wczoraj również w tym sklepie około 18:00. Ale jeszcze nie wiedziałem o Twojej stracie. Czułem się tam pewnie zostawiając zwierzaka na parkingu. A teraz....? No nie wiem czy pojadę tam kiedykolwiek. Mam takie same zabezpieczenia. Muszę dołożyć coś jeszcze aby mnie dotknęła taka krzywada.
Brak słów w takiej sytuacji, żeby wyrazić złość na załodzieji.
Żadne to pewnie pocieszenie dla Ciebie ale na "mojej ulicy" - na Krasińskiego - dziś w nocy ktoś powyłamywał lusterka samochodom zaparkawanym wzdłuż chodnika od Pl.Wilsona do ul.Popiełuszki.
Ocalało kilka samochodów - międzi innymi i mój (mam całe lusterko).
Rano sąsiedzi budzili się nawzajem i informowali o tej sytuacji. Też byłem przerażony. Wyszedłem na balkon i widziałem jak wiszą na przewodach lub leżą na ziemi pourywane lusterka. Aż nie uwierzyłem, że moje jest całe. Zszedłem do samochodu. Nie ruszone - ulga!!!. Żal jednak sąsiadów i ich samochodzików.
W nocy była jakaś głośna balanga w budynku sąsiednim i ktoś wezwał policję aby ich uciszyć, wię te lusterka to pewnie zemsta. Chamstwo.
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Grzegorz niedziela, 6 lutego 2005, 11:06

jon104 napisał(a):... Cholera w te blokadę to wierzyłem (też taką mam) i przyznam sie, że przeważnie na krótkie postoje w ciągu dnia tego ustrojstwa nie wciskałem :oops: No teraz to się zmieni (tylko po co?) :cry:
A tak na marginesie, pytanie nieco głupie - ta blokada była wciśnięta :?:


Tak, była wciśnięta.

PanKot napisał(a):to straszne. Ja bym się pochlastał jakby ukradli mi kangoorka. Wsólczuję. Byłem wczoraj również w tym sklepie około 18:00. Ale jeszcze nie wiedziałem o Twojej stracie. Czułem się tam pewnie zostawiając zwierzaka na parkingu. A teraz....? No nie wiem czy pojadę tam kiedykolwiek. ...


Z informacji jakie zebrałem w Komisariacie na Raginisa wynika, że piątek, sobota, niedziela to standard :!: :?: . W każdy weekend znika tam jakiś samochód. Czy nie można wówczas strzec tego lepiej - myślę o parkingu. Z tego wynika, że ochrona, która tam "dozoruje" jest do niczego. Nota bene, na wjazdach i wyjazdach są zainstalowane kamery przemysłowe. Nagrywanie dokonuje się na taśmach VHS - ich jakość nawet po obróbce w laboratorium kryminalistyki nie nadaje się do niczego. Innymi słowy tzw. "markowanie roboty". Podobno jakiś czas temu wystąpił do nich Komendant Policji z Bemowa o wymiane sprzętu na bardziej adekwatny. Póki co bez rezultatu.
Ostatnio edytowano niedziela, 6 lutego 2005, 16:52 przez Grzegorz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Grzegorz
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Rafal niedziela, 6 lutego 2005, 15:20

wspolczuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez m niedziela, 6 lutego 2005, 19:29

Grzegorz napisał(a):Z informacji jakie zebrałem w Komisariacie na Raginisa wynika, że piątek, sobota, niedziela to standard :!: :?: . W każdy weekend znika tam jakiś samochód. Czy nie można wówczas strzec tego lepiej - myślę o parkingu. Z tego wynika, że ochrona, która tam "dozoruje" jest do niczego. Nota bene, na wjazdach i wyjazdach są zainstalowane kamery przemysłowe. Nagrywanie dokonuje się na taśmach VHS - ich jakość nawet po obróbce w laboratorium kryminalistyki nie nadaje się do niczego. Innymi słowy tzw. "markowanie roboty". Podobno jakiś czas temu wystąpił do nich Komendant Policji z Bemowa o wymiane sprzętu na bardziej adekwatny. Póki co bez rezultatu.


A może to ochrona lub władze tegoż Carrefour'a maja z tym coś wspólnego... :evil: No skoro co tydzień znika jakiś samochód, a sytuacja nadal się nie poprawia...
m
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 21 października 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez orys poniedziałek, 7 lutego 2005, 08:54

Jestem z Tobą, będę uważnie oglądał ulice Białegostoku i okolic w poszukiwaniu Twojego torbacza :cry:
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez broda poniedziałek, 7 lutego 2005, 09:20

Współczuję tak ogromnej straty. Tego skur...syna to za jaja na latarnię nie ma innej metody ci ludzie nie są reformowalni. Człowiek ciężko charuje odkłada ostatnie grosze, bierze kredyty kupuje ulubione autko a taki bandyta podchodzi i bierze jak swoje coś strasznego. Nie ma innej rady jak ubezpieczać.

Z wyrazami ubolewania

Pozdrawiam
BRODA /Paweł/KANGOO Expression 1.6 16V 95 KM Automatic (morski niebieski metalik)GG: 3441491
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy

Postprzez Lukasz_Kangoo poniedziałek, 7 lutego 2005, 09:48

Łączę się w bólu po stracie Kangoorka :(
Pewnie biedaczek leży już gdzies rozebrany na części :evil:
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mobarski poniedziałek, 7 lutego 2005, 12:51

Takich gości "zabić to mało" - nie mam słów :( :( :(
Maciek
Avatar użytkownika
mobarski
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 133
Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Suchedniów

Postprzez MarcinD poniedziałek, 7 lutego 2005, 13:12

Współczuje :(
A nie byłeś czasem w jakimś warsztacie ostatnio???
Słyszałem o przypadkach, kiedy po wizycie w warsztacie autko ginęło….
--
Pozdrawiam,
Marcin
KALEIDO 1.5 dCi - 80
Avatar użytkownika
MarcinD
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości