kradzież Kangoo

Off-topic: tematy związane z techniką

Postprzez Grzegorz poniedziałek, 7 lutego 2005, 14:07

MarcinD napisał(a):Współczuje :(
A nie byłeś czasem w jakimś warsztacie ostatnio???
Słyszałem o przypadkach, kiedy po wizycie w warsztacie autko ginęło….


Nie. Torbacz miał przejechane ok. 11 500 km więc nie było potrzeby. Praktycznie od dnia zakupu w warsztacie nie byłem - poza kilkoma poprawkami, które trzeba było robić na początku w jeszcze nowym autku.
Avatar użytkownika
Grzegorz
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AdiK poniedziałek, 7 lutego 2005, 19:25

Wyrazy wspóczucia :(
Nam terz ukradli Fiata Uno z blokadą i po śladach bylo widac że poprostu odjechali sobie na wstecznym po trawniku.
Najgorszejest to że w naszych Kangurkach jest idealny dostęp do komputera co pozwala potpiąc zlodziejom swój i odjechac nie zważająć na imobilajzer a nawet czasem na alarm ja mam odcięcie z pominieciem kompa i ukrytym wyłącznikiem ale niestety i tak nie jestem spokojny :(
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez michal poniedziałek, 7 lutego 2005, 20:08

adik idealny to znaczy, że wystarczy podnieść maskę podłączyć dwa przewody
i żegnaj ?????
michal
helios 1.5 dci
Avatar użytkownika
michal
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 244
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: warszawa

Postprzez AdiK poniedziałek, 7 lutego 2005, 20:29

No niestety tak :(
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez jon104 poniedziałek, 7 lutego 2005, 20:35

Prawie :evil: Muszą mieć swojego kompa żeby IMMO ominąć, ale to rzeczywiście nie stanowi problemu. Natomiast zastanawiam sie jak sobie radza z blokadą :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Alberciak wtorek, 8 lutego 2005, 20:35

Współczuję straty. Ja również uważałem ten parking za w miarę bezpieczny, ale jak widać pozory mylą. Z tego co słyszałem , to nasze bryki cieszą się sporym powodeniem wśród :twisted: złodziejskiego chamstwa
POZDRAWIAM
_______________________________________
1,5 dCi Privilege
Gwiezdny Pył
Avatar użytkownika
Alberciak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 368
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa - BEMOWO

Postprzez yasak środa, 9 lutego 2005, 10:28

Oj, Alberciak FATALNA wiadomość a ja myślałem że nasze Kangoorki są poza zainteresowaniem :cry:
Pozdrawiam Yasak
Blue Privilege 1,2 16V
TYP MĘSKI
Avatar użytkownika
yasak
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 331
Dołączył(a): wtorek, 27 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik środa, 9 lutego 2005, 13:42

Za dobre auta kupiliśmy... Ale stary model chyba nie ma aż takiego powodzenia... chyba :?: :?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jaca środa, 9 lutego 2005, 19:14

Szczere kondolencje z powodu utraty zwierzatka!
widze ze zaczynacie rozmowe o zabezpieczeniach ( to jest moja profesja car-audio & security montaz itp) wiec moge powiedziec ze seryjne zabezpieczenie naszych autek jest naprawde slabe a jezeli chodzi o te blokady na skrzynie biegow to jest dobre dla zlodzieji - amatorow . Sam jestem w posiadaniu 1 klucza uniwessalnego, ktory otwiera wszytskie w renault blokady skrzyni.( niestety tak jest prawda i nie trudno go kupic ) Tak samo odradzam jak ktos ma kidnappera (czyli guzik ukryty ktory trzeba wcisnac aby odpalic lub po otworzeniu drzwi przy zapalonym swietle) bo jak ktos go ma to napewno znajduje sie w mieszku od lewarka zmiany biegow(gdzies z boku) lub pod siedzeniem . To jest wlasnie w naszych serwisach standard a wiadomo ze zlodziej zna wszytkie standardy . A tak poza tym wiedze ze duzo ludzi ma nakleji z jakim auto-alarem jezdzi (takie male na szybach reklamowe) i to jest podstawowy blad jezdzic z takimi naklejeczkami to tylko ulawia zlodziejowi zadanie :(
e-mail: jacekn@vp.pl
Pampa 1.4 1999 LPG
Avatar użytkownika
jaca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 5 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: GDANSK

Postprzez _ONE_ środa, 9 lutego 2005, 19:29

Najlepsze są zabezpieczenia niestandardowe (amatorskie???)... najlepiej spędzić kilka minut w autku i pomyśleć jak to zrobić. Te kilka minut może przełożyć się na kilka minut więcej szukania obejścia dla złodzieja a to może go poprostu zniechęcić. Nie wiem co jest na topie, ale kiedyś stosowało się ukryty wyłącznik pompy paliwa... instalacja dziecinnie prosta, ale schować taki przełącznik to już nie jest tak łatwo :D
Jaca: powiedz mi jak wygląda sprawa szpilek z dipolu. Moja działa tak, że nawet oryginalnym kluczem ciężko ją otworzyć... trzeba wiedzieć jak :)
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron