Noxudol

Off-topic: tematy związane z techniką

Noxudol

Postprzez KURAK sobota, 21 kwietnia 2012, 11:16

Witam, czy ktoś z forumowiczów korzystał z preparatów tej firmy http://www.noxudol.pl/ jeśli tak to niech podzieli się swoimi doświadczeniami, mam zamiar za pomocą ich preparatów wyciszyć kabinę pasażerską podobno są rewelacyjne .
1.6 16V Gwiezdny Pył 007
Avatar użytkownika
KURAK
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 175
Dołączył(a): czwartek, 6 listopada 2008, 19:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Noxudol

Postprzez bonku czwartek, 30 sierpnia 2012, 19:11

Z tego co wiem, te środki są masowo używane w warsztatach. Jak ktoś oferuje gdzieś wygłuszanie wnętrza, to robi to właśnie tym środkiem. Ja bym się sam nie podjął żeby wygłuszać, bo wiąże się to z rozbieraniem boczków drzwi, a to z reguły skutkuje pozrywanymi zaciskami. Tak więc lepiej takie rzeczy zlecać fachowcom - na wszelki wypadek dobiorą części zamienne :P

A co do skuteczności - słyszałem różne opinie. Ale to raczej nie jest cudowny preparat, który nawet ze starego Opla Kadetta zrobi Lexusa. Jest skuteczny, ale wszystko zależy od tego, jaki jest stan wejściowy auta...
bonku
użytkownik zbanowany
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2012, 14:23

Re: Noxudol

Postprzez Szumak piątek, 31 sierpnia 2012, 12:10

bonku napisał(a):Ja bym się sam nie podjął żeby wygłuszać, bo wiąże się to z rozbieraniem boczków drzwi, a to z reguły skutkuje pozrywanymi zaciskami.

Nie lękaj się, nic nie pozrywasz w kangurze (przynajmniej I) przy zdejmowaniu tapicerki - robiłem to wielokrotnie. Spinki są tak zrobione, że trzeba się bardzo postarać, by je uszkodzić.
Suzuki Marauder [2001]:
Obrazek
Suzuki Burdelmam C50 [2006]
Obrazek
Był: Kangur Polarny 1.2 16V LPG [2002]:
Obrazek
Była: Babcia Asia 1.8 [1994]:
Obrazek
Avatar użytkownika
Szumak
Vice Kangoomistrz 2012
Vice Kangoomistrz 2012
 
Posty: 1963
Dołączył(a): piątek, 27 czerwca 2008, 11:26
Lokalizacja: SBI - GMB - GWE

Re: Noxudol

Postprzez Marek_Bielsko piątek, 31 sierpnia 2012, 12:33

Szumak napisał(a): Spinki są tak zrobione, że trzeba się bardzo postarać, by je uszkodzić.


Ja pourywałem, ale są po około 2zł za sztukę w ASO, więc śmiało zrywać i się nie bać. :)
Mówię o tyle.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości