imobilajzer

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

imobilajzer

Postprzez tomaziii piątek, 13 sierpnia 2010, 14:54

Witam i proszę o podpowiedz co mogę zrobić bo to chyba koszmar piątku 13-go. Wczoraj naprawiłem centralny zamek i sprawował się dobrze do dzisiejszego dnia w którym było wszystko ok. Aż kiedy chciałem dziś po jeździe wejść do samochodu, okazało się że nie działa centralny zamek a przy okazji imobilaizer. Okazało się że spalony jest bezpiecznik (wymieniłem), pojechałem załatwić sprawę ale po jeździe chciałem sprawdzić czy wszystko ok i przesterowałem otwieranie drzwi na zamknij i otwórz i tu problem. Znowu centralny nie działa razem z imobilajzerem (dioda nie świeci) więc nie mogę odpalić kangura (bezpiecznik jest dobry sprawdzałem). Może jakaś pomoc jak odpalić maszynę bo jestem na mazurach a muszę wracać pojutrze do domu a nie wiem co dalej :roll:
tomaziii
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 15 lipca 2010, 17:38

Re: imobilajzer

Postprzez Lucass środa, 18 sierpnia 2010, 16:26

Obawiam się, że to moduł pod kierownicą poszedł się paść. Będzie bolało po kieszeni...
Coś się w nim spaliło i stąd spalony bezpiecznik. IMMO jest zdaje się w tym samym module.
viewtopic.php?f=78&t=7653&hilit=immo*
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron