Koła do Renault Kangoo 4x4 (+ dystanse i kołpaczki )

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży (samochodu, części itp.) - usuwane po 3 miesiącach

Koła do Renault Kangoo 4x4 (+ dystanse i kołpaczki )

Postprzez shoti niedziela, 14 października 2018, 17:25

Sprzedam zestaw kół do Renault Kangoo 4x4 i każdego innego Kangoo I ph 2

W skład zestawu wchodzą:

-4 felgi stalowe z Kangoo 4x4 15" 4x100mm ( stan b.dobry, felgi proste bez wgięć na rantach etc. Gdzieniegdzie drobne ogniska korozji jak to na stalówkach po kilku latach )

-4 Opony wielosezonowe M+S Michelin Synchrone 4x4 185/65 R15 (stan dobry bez uszkodzeń, choć zdrowo zużyte, tak gdzieś w 4/5. Znaczniki bezpieczeństwa jeszcze nie osiągnięte ale po 1-2 sezonach trzeba by zmienić)

-4 oryginalne kołpaczki Renault (stan b.dobry, bez uszkodzeń czy rys)

-4 dystanse aluminiowe Chromcadelic (stan b.dobry, bez uszkodzeń)

-20 przedłużonych śrub ( stan b.dobry, bez uszkodzeń )

Cały zestaw przystosowany jest do zastosowania w każdym Kangoo I ph2 ( być może też starszych ph1, ale nie sprawdzałem ) i oczywiście w każdym kangoo 4x4 ( wtedy bez dystansów )
Koła oryginalnie pochodzą z Kangoo 4x4, jednak spokojnie użytkowałem je przez kilka sezonów na zwykłym Kangoo 1,2 16V ph2 z 2003 roku. Poprawiają wizualnie sylwetkę auta, zwiększają prześwit i komfort a także dzięki poszerzeniu auta stabilność poprzeczną w osi podłużnej pojazdu podczas prowadzenia .Dzięki dystansom różnica w ET felgi Kangoo 4x4 a zwykłym Kangoo jest zniwelowana dlatego wszystko pasuje. Auto zyskuje na rozstawie po ok 2 cm z każdej strony i na prześwicie. Oczywiście nic nie wystaje poza błotniki. Oczywiście zyskuje się także na prześwicie (oryginalnie Kangoo I ph 2 ma koła 14”).

Opony Michelin Synchrone 4x4 185/65 R15 były oryginalnie stosowane na tych felgach przez Renault.

Dystanse aluminiowe firmy Chromcadelic 25mm. Tylne mają wyfrezowane otwory w które wchodzą lekko wystające śruby torx z bębna. Wysokość rantu jest dobrana tak by po nałożeniu felgi nic nie wystawało a w otwór dystansu idealnie wpasowały się kołpaczki.

Kołpaczki oryginalne Renault z metalowym pierścieniem rozpierającym.

Śruby zakupione razem z dystansami 16 sztuk + 4 zapasowe.

Możliwość wysyłki na palecie. Więcej zdjęć mogę wysłać na maila. Link do ogłoszenia OLX :

https://www.olx.pl/oferta/kola-felgi-op ... x3Fnx.html

Niektórzy klubowicze zapewne pamiętają jak pare lat temu przebierałem się za 4x4 w ramach frakcji 4x4 ;) . Kangurek śmigał na tym komplecie bez żadnych problemów. Teraz kupuje do torbacza nowe fele i pomyślałem ,że ktoś chciałby cały ,gotowy zestaw ze wszystkim zestaw. Kopaczki to prawdziwy biały kruk, praktycznie nie do zdobycia na rynku wtórnym. Całość mam zapakowane na paletę gotowe do wysyłki (niecałe 80 kg).
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert

Re: Koła do Renault Kangoo 4x4 (+ dystanse i kołpaczki )

Postprzez shoti niedziela, 21 października 2018, 19:28

Obniżyłem cenę o 10 %, ale jak macie jakieś pomysły w tym temacie nie krępujcie się :D
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert

Postprzez shoti sobota, 27 października 2018, 12:06

Kolejny tydzień, kolejna obniżka ceny....390 za całość. Aktualna cena zawsze w linku OLX w pierwszym poście.
Myśle ,że to dobra okazja. Drugie koła na OLX bez kołpaczków, śrub i dystansów do tego w gorszym stanie są za 500 zł.
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert

Postprzez shoti niedziela, 18 listopada 2018, 09:45

sprzedane :D
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert

Powrót do Sprzedam